5600 için soğutma önerisi

ag400 de güzel Thermalright da. Kafa yormaya gerek yok 1 derecelik farklar için.
Assassin King, bariz daha iyi kardeşim. Yanlış yönlendirmeyin insanları. Daha iyisini almak varken niye AK400 veya AG400 alsın?

AG400 860 lira Assassin 850 lira ayrıca AG400 Nays ile alınırsa 774 lira oluyor zaten AG400 2000 RPM ve 75 CFM forum popülariteliği yapmayın.
Assassin King daha iyi ama? Denk model değiller.

Assassin King, bariz daha iyi kardeşim. Yanlış yönlendirmeyin insanları. Daha iyisini almak varken niye AK400 veya AG400 alsın?

Assassin King daha iyi ama? Denk model değiller.
Zaten satın almış olan kişiye çok takmamasını söylüyorum. O fark için sistemden söküp iadeyle uğraşmayı bile düşünebilir.

Merhaba. 5600 aldım bir de soğutucu almak istiyorum. Kullandığım anakart TUF B550 M-E Micro-ATX model. Düşündüğüm soğutucular şunlar;

Phantom spirit modeli fiyat olarak uygun geldi şekline şemaline göre. Ancak Micro ATX anakarta RAM slotlarına sorun yapar mı ve 5600 için çok gerekli bir soğutucu mu bilemedim. RAM'lerim Kingston Fury Beast RGB olmayan model. Birkaç ay sonra tekrardan 2x8 kit alıp tüm slotları doldurabilirim o yüzden sorun olur mu bilmiyorum. Kasam 156mm yükseklikteki soğutucuları destekliyor. Ş

Merhaba. 5600 aldım bir de soğutucu almak istiyorum. Kullandığım anakart TUF B550 M-E Micro-ATX model. Düşündüğüm soğutucular şunlar;

Phantom spirit modeli fiyat olarak uygun geldi şekline şemaline göre. Ancak Micro ATX anakarta RAM slotlarına sorun yapar mı ve 5600 için çok gerekli bir soğutucu mu bilemedim. RAM'lerim Kingston Fury Beast RGB olmayan model. Birkaç ay sonra tekrardan 2x8 kit alıp tüm slotları doldurabilirim o yüzden sorun olur mu bilmiyorum. Kasam 156mm yükseklikteki soğutucuları destekliyor. Şimdiden teşekkürler.
Ben id cooling se 214xt kullanıyorum ve memnunum almanı tavsiye ederim

Geri
Yukarı