5600 TL hazir sistem alma

TUF serisinin Evo olmayan modellerinde ısınma sorunu var ben mi yanlış biliyorum?

Doğru biliyorsun, o site zaten elindeki kronik ısınma sorunlu TUF'ları basıyor sistemlere. Çift fanlı TUF 1660/S/Ti modellerinde 80 dereceyi rahatça görürken 3 fanlı TUF EVO olanlarda bu değerler daha iyiydi diye hatırlıyorum. Sorunlu TUF ve sorunsuz TUF diye ikiye ayrılıyorlar.

Son düzenleme:
E kafam karıştı :D ben bir araştırayım. @burstappenn arkadaşı yanlış anladım heralde.

@burstappenn dediği DUAL serilerinde de aynısı var. Hatırladığım kadarıyla DUAL serilerinde yelpaze daha geniş, TUF serilerinde ise 1660/S/Ti ve AMD modellerinde bu var.

Örnek iki model;

Doğru biliyorsun, o site zaten elindeki kronik ısınma sorunlu TUF'ları basıyor sistemlere. Çift fanlı TUF 1660/S/Ti modellerinde 80 dereceyi rahatça görürken 3 fanlı TUF EVO olanlarda bu değerler daha iyi.
Sistemin videosunu buldum GPU 70 dereceyi geçmiyor çok inandırıcı gelmedi bir bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemin videosunu buldum GPU 70 dereceyi geçmiyor çok inandırıcı gelmedi bir bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çift fan, üçlü fan konusunu yanlış hatırlıyor olabilirim. Şu videoya bakabilirsin. TUF'lar iki ayrı seri olarak üretildi evet birisi ısınma sorunlu 1660 serileri de dahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı