5600 TL PC Toplama

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Öncelikle iyi günler ve hayırlı sosyallemeler :) . Benim bir sizlerden isteğim var arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi bir PC toplamak istiyorum ve bu PC içerisinde:
1 - monitör olmayacak çünkü bir monitöre sahibim.
2 - Klavye, Mouse olmayacak onlar da var Allah'a şükür :) .

Arkadaşlar şu an ekran kartı, işlemci, anakart, RAM, Power Supply, ( Bir şeyler daha olabilir ama bilmiyorum ) Eğer siz de eklemek istediğiniz gerekli bence dediğiniz şeyler varsa yorumlara yazın lütfen.

Şimdiki sistemim:

Ekran kartım: GTX 750 Ti artık Oyunlar'da yetmemeye başladı ve oyunlar daha çok sistem istiyorlar.
İşlemci: i5 6500 bu işlemciyi seviyorum ama değişmesi gerektiğine inanıyorum çünkü dediğim gibi daha iyileri var artık.
RAM: 8 GB yeni oyunlar oynamak istediğimde bu RAM'in bana yetmiyeceğine inanıyorum ve yenilemek istiyorum.
Anakart: H110M - S2 Üretici: Gigabyte

Not olarak: Hitman 2 vs çok oynamak istiyorum aranızda oynayanlar vardır ve gerçekten bu seriyi küçüklükten beri takip edenler vardır arkadaşlar aynısını Max Payne içinde söyliyebilsem ama maalesef onun kaderi onun gibi olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram kaç mhz eğer yeterli bir ramse iki ram almaya gerek kalmaz. Kasan iyiyse kasa almaya da gerek kalmaz daha detaylı yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.

Ram kaç mhz eğer yeterli bir ramse iki ram almaya gerek kalmaz. Kasan iyiyse kasa almaya da gerek kalmaz daha detaylı yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.
O dediğiniz şeye nerden bakiyoruz bilmiyorum.Benim kasa cok eski ama güzel bi göruntusu var eski kasalara nazaran , ve ramim sorunlu benim.Eskiden surekli hata verdirtiyordu yani değişmesi lazım.

Ekran kartı;
İşlemci;
Ram;
Anakart;
SSD;
Adata 128GB XPG SX6000 NVMe M.2 Sata Ssd Disk ASX6000LNP-128GT-C | Trendyol (Sadece Windows'u kurarsınız diye 128 GB tercih ettim.)
HDD;
Kasa;
PSU;
Toplam 5496 TL tutuyor.

Ekran kartı;
İşlemci;
Ram;
Anakart;
SSD;
Adata 128GB XPG SX6000 NVMe M.2 Sata Ssd Disk ASX6000LNP-128GT-C | Trendyol (Sadece Windows'u kurarsınız diye 128 GB tercih ettim.)
HDD;
Kasa;
PSU;
Toplam 5496 TL tutuyor.
Çok teşekkur ederim emeğiniz için.Oyunlardaki performansı ne durum da ?

Yeni konular

Geri
Yukarı