5600 XT ekran kartı güncel fiyatı hesaplama

THH gideceğim arkadaşlar, birkaç avukatla konuştum fatura bedeli değil senin ekran kartının muadilli bir ekran kartının bedelini sana öder ya da bu hesaplanır bilir kişi tarafından dendi. Bu cevabı iki avukat ve bir de savcıdan aldım bakalım ne kadar doğru göreceğiz. Sonucu buraya yazarım.

Umarim dedigin gibi olur. Forumda onceden bu durumla karsilasan insanlarada yol gosterir.

Umarim dedigin gibi olur. Forumda onceden bu durumla karsilasan insanlarada yol gosterir.
En büyük temennim de bu zaten bu kadar yalan konuşan firmalara daha bilinçli olunmalı. Başka bir olay daha öğrendim monitör ölü pixelleri ile ilgili 1 senedir kandırılıyorum bunu farklı bir konu altında sorarım onlarada aynı muameleyi yapacağım çünkü bunlar kimden ne koparırsak kardır mantığıyla hareket ediyorlar.

En büyük temennim de bu zaten bu kadar yalan konuşan firmalara daha bilinçli olunmalı. Başka bir olay daha öğrendim monitör ölü pixelleri ile ilgili 1 senedir kandırılıyorum bunu farklı bir konu altında sorarım onlarada aynı muameleyi yapacağım çünkü bunlar kimden ne koparırsak kardır mantığıyla hareket ediyorlar.
Noldu gelişme var mı haftaya bende thh ye başvuru yapacagım

Noldu gelişme var mı haftaya bende thh ye başvuru yapacagım
Aga e-devletten başvuru yapacaktım anlaşmazlık fiyatı nedir sorusunda emin değildim bu pazartesi elden teslim edeceğim hem orada daha fazla soru sorarım daha bilgili olurum. Dilekçeyi ve evraklarda daha iyi hazırlayıp öyle götüreceğim. Geçen hafta izin alamadım bu pazartesiye aldım o yüzden gecikti

Aga e-devletten başvuru yapacaktım anlaşmazlık fiyatı nedir sorusunda emin değildim bu pazartesi elden teslim edeceğim hem orada daha fazla soru sorarım daha bilgili olurum. Dilekçeyi ve evraklarda daha iyi hazırlayıp öyle götüreceğim. Geçen hafta izin alamadım bu pazartesiye aldım o yüzden gecikti
Yazdığın dilekçiyi bana özelden atma lansın var mı bendede aynı sorun var çünkü bu hafta başvuracagım

Eski zamanlarda alınan ekran kartlarını garantiye göndermek artık mantıklı değil. Arızalı haliyle satsanız daha karlı çıkıyorsunuz geçmiş olsun.

Vallahi tamir etmiyorlar tamir edemiyolarmış yetkili servis. Muadili ile ilgili teklif yaptılar konu sahibi arkadaş ile aynı fiyatları aldım bende ekran kartım "2060 Windforce OC 6G rev2". Yani evet 1yıl 1ay önce alındı bu kart fiyatı o zaman öyleydi şimdi neden fiyatı eskiden böleydi biz faturayı kaile alıyoruz yorumunu yapıp benden fiyat istiyorlar. Bu o. R. P C. Dolandırdığı çok açık. Ama kanıtım olsa keşke. Devletimiz çok yardımcı olmuyorlar ama sağlam avulattlarla halledilebilir aslında. Öğrencilik hayatımın tam ortasında bilgisayara ihtiyacımın oldu şu zamanda uğraştığım saçma konulardan sıkıldım artık millet nereden para kaldıracagını şaşırtı götleri kalktı. Devlette bir şey demiyor. Benim param olsa dert değil, insanı parasızlık yoruyor bir bakımdan.

Eski zamanlarda alınan ekran kartlarını garantiye göndermek artık mantıklı değil. Arızalı haliyle satsanız daha karlı çıkıyorsunuz geçmiş olsun.

Ben bu hafta Gigabyte'tan bir geri dönğş alamazsam kartımı geri isteyim yaptırmayı deneyeceğim. Bu yaptırmayı deneyeceğim sürede, aynı zamanda bir avukat bulup bu firmayla dava durumuna düşeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda haftada 3-4 kez böyle konu görüyorum hocam eskiden ucuza alınan ekran kartlarının üstüne yatıyor servisler kesinlikle yenisini vermiyorlar stok yok diyip geçiştiriyorlar. Para iadesi o gün kaça aldıysanız artık 1500-2000 ama bugün aynı kart 10 binden fazla. Sırf bu olaylar yüzünden ekran kartım arızalanırsa ikinci elde arızalı olduğunu belirterek satmayı düşünüyorum. Galiba birde servis değişim/iade çıkarttıkları kartı size geri de vermiyor denetim de olmayınca isteyen istediği gibi at koşturuyor.

Kartımın işlemcisinde ya da çekirdeklerinde problem olduğunu düşünmüyorum. Sizede anlatayım görüşünüzü alayım bide. Oyun oynarken bi anda kapandı ve koku gelmeye başladı. Ama bir daha açıp devam edebildim. Bu sorun 3 hafta sonra bir daha oldu ve tekrar kapandı gene bilgisayarı açabiliyordum fakat direk kapanıyordu büyük ihtimal korumaya alıyodu kendini. Problem ne de olabilir çok geniş bir soru oldu ama tamir edilebilir mi. Ki servisin ben tamir edebileceğini düşünüyorum şuan ki piayasadan kaynaklı bilerekten tamir yapmıyorlar gibime geliyor
Forumda haftada 3-4 kez böyle konu görüyorum hocam eskiden ucuza alınan ekran kartlarının üstüne yatıyor servisler kesinlikle yenisini vermiyorlar stok yok deyip geçiştiriyorlar. Para iadesi o gün kaça aldıysanız artık 1500-2000 ama bugün aynı kart 10 binden fazla. Sırf bu olaylar yüzünden ekran kartım arızalanırsa ikinci elde arızalı olduğunu belirterek satmayı düşünüyorum. Galiba bir de servis değişim/iade çıkarttıkları kartı size geri de vermiyor denetim de olmayınca isteyen istediği gibi at koşturuyor.

Şimdi kartımı istesem geri alamayacak mıyım?

Mutlaka tamir edilir hocam servisler çoğunlukla uğraşmak istemiyor. Kart tamiri yapan yerlerde yaptırırsınız.
Şimdi kartımı istesem geri alamayacak mıyım?
Tam emin değilim ama bir kaç konuda geri almak için uğraşanları görmüştüm belki servisle alakalı bir şeydir gönderdiğiniz servise sormak lazım.

Geri
Yukarı