5600G'ye ekran kartı önerisi

2000 TL mi? Size yukarıda 6600 TL'ye GTX 1650 paylaşılmış. Ben de ona istinaden sunduğunuz yorumu baz alarak 6900 TL'ye RTX 3050 önerdim. Aralarında bariz bir güç farkı söz konusu.

Markadan ziyade ürüne bakmak gerekir. Siz bir netlik sağlarsanız bakılır.
Yukarıda belirttikleri evet öyle ama internette daha ucuza olanlarından 4bin küsürlerde olanlarda var

Teşekkür ederim.

Bu 2000 TL'lik farkın bir ekstra kazanımı olamaz. Orta halli bir kart. Aşırı ısınacak hali yok. Bütçenizi tam olarak belirtirseniz yardımcı oluruz. Böyle çok havada kalıyor.
Yani 5 bin liraya kadar bir bütçe var ama biraz daha biriktirip RTX3050 almak daha mantıklı olabilir yani gtx lerden daha iyi ise

Yani 5 bin liraya kadar bir bütçe var ama biraz daha biriktirip RTX3050 almak daha mantıklı olabilir yani gtx lerden daha iyi ise
Kartın gücü GTX 1660 Super seviyesinde. DLSS artısı var. Tabii piyasada bu kartı da madencilik durumlarından dolayı bulamadığınız için RTX 3050 şu an ki durumlara göre F/P gibi duruyor. Ne kadar olursa işte.

Kartın gücü GTX 1660 Super seviyesinde. DLSS artısı var. Tabii piyasada bu kartı da madencilik durumlarından dolayı bulamadığınız için RTX 3050 şu an ki durumlara göre F/P gibi duruyor. Ne kadar olursa işte.
Anladım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı