5600X 3060Ti sistem alınır mı?

Alanır ama o işlemciye bi sıvı soğutucu alırsan iyi olur normale göre biraz fazla ısınıyor
vatan'da adam 80 derece falan bişeyler dedi gözümü korkuttu inceden ısınma sorunuyla ilgili senin dediğin gibi takviye yapmam gerekebilir ya da kasayı değiştiricem bakalım.

Yani hocam uzun vadeli olsun dediğiniz için önerdim. Beklemeye değebilecek bir sistem bence. Yani 5 6 ay falan beklenir mi bilmiyorum ama ben beklerdim.
harbiden attığın sistem güzel beğendim keşke dediğin gibi sabırlı olsak kardeşim içime de kurt düştü şimdi sistem topladık hep bi üstü hep daha iyisi de çıkıyor para yetiştiremiyoruz bekliyoruz zor oluyor ama düşünücem, kasayı falan değiştirebilirdim ama yeni sistemi kurup beklemek güzel olduğu kadar sabır da istiyor..

Son düzenleme:
Vatan'da adam 80 derece falan bir şeyler dedi gözümü korkuttu inceden ısınma sorunuyla ilgili senin dediğin gibi takviye yapmam gerekebilir ya da kasayı değiştireceğim bakalım.

Harbiden attığın sistem güzel beğendim keşke dediğin gibi sabırlı olsak kardeşim içime de kurt düştü şimdi sistem topladık hep bir üstü hep daha iyisi de çıkıyor para yetiştiremiyoruz bekliyoruz zor oluyor ama düşüneceğim, kasayı falan değiştirebilirdim ama yeni sistemi kurup beklemek güzel olduğu kadar sabır da istiyor.

Hocam sana bağlı ve ekonomine bağlı ileride ya da yakın zamanda bilmiyorum ama alabileceksen al derim. Zam geleceğini düşünüyorum zaten.

kardeşim fiyatlar değişicek şimdi ama 3060 ti 4070 ti arasındaki farkı şuan karşılayamıyorum böyle bi sistem topladım biraz daha bütçe olsa dediğin gibi toplamak daha mantıklı tabi.
35-36k demişsiniz. O fiyatlara 4070 ti toplanabilir. En azından 6800 XT rahat toplanır.

35-36k demişsiniz. O fiyatlara 4070 ti toplanabilir. En azından 6800 XT rahat toplanır.
4070 ti aldığımda diğer aldığım ürünleri ssd anakart ram vs bunların fiyatı monitörle birleşince altından kalkamıyorum kardeşim, 6800 xt toplarım ama diğer yan ürünlerden çok feragat etmem gerekicek göz önüne alınınca 3060 ti sistem daha iyi benim fikrimce çünkü arada 8 9k fiyat oynuyor az değil kardeşim.

Geri
Yukarı