5600X bilgisayar toplama

Bütçe
21.000
Lenovo G24-20 23.8 0.5ms 144 Hz Hdmı+display Ips Wled Gaming Monitör 66cfgac1tk
Ramler 3600 SSD 1TB Kingston yapıp alabilirsin 20K.
Şu algımı kırmak istiyorum ama bana şunu söyleyebilir misiniz şu Rtx ve Dlss teknolojisinden yararlanmaktan mahrum kalmak beni performans olarak üzmeyecek mi

Şu algımı kırmak istiyorum ama bana şunu söyleyebilir misiniz şu RTX ve DLSS teknolojisinden yararlanmaktan mahrum kalmak beni performans olarak üzmeyecek mi?

DLSS destekli oyunların sayısı çok az o yüzden o şu an gereksiz bir teknoloji ama Valorant gibi NVIDIA Reflex destekli oyunları oynamadığın sürece bu bütçede NVIDIA almana gerek yok.

DLSS destekli oyunların sayısı çok az o yüzden o şu an gereksiz bir teknoloji ama Valorant gibi NVIDIA Reflex destekli oyunları oynamadığın sürece bu bütçede NVIDIA almana gerek yok.
Hiçbir şekilde gerek yok bence hocam 3060'a düşmesine.

Bu Dlss olayını göze Çok sokuyorlar gibi geldi bana benimde şartım haline gelmişti durum madem böyle sistemde değişiklik yapmak şart

En mantıklı kararı vermiş olursun hocam.
Son olarak şunu sizden rica etsem
Akakçede incelediğimde Sapphire ve xfx speedster in 6700xt si var fiyatlar aynı ama performans anlamında tercihim ne olmalı birebir midir

Son düzenleme:
Bu Dlss olayını göze Çok sokuyorlar gibi geldi bana benimde şartım haline gelmişti durum madem böyle sistemde değişiklik yapmak şart

Son olarak şunu sizden rica etsem
Akakçede incelediğimde Sapphire ve xfx speedster in 6700xt si var fiyatlar aynı ama performans anlamında tercihim ne olmalı birebir midir
XFX olsun tercihiniz.

Geri
Yukarı