5600X için soğutucu önerisi

O zaman ben bunu alıp 2 tane sağlam ARGB fan çaksam soğutma falan almadanda görsellik işini çözerim gibi.

Aynen çok iyiler cidden bana o kalitede bir şeyler lazım CFM basınç değeri falan olarak.
COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB 3IN1 120mm Fan (3 lü Paket,RGB Kontrolcülü) | ITOPYA Bu fanların değerleri kendi fanı kadar olmasa da güzel.
Soğutucunun rengine uyması açısından bu fanları alabilirsiniz, aynı model.

COOLER MASTER SickleFlow 120 White ARGB 3IN1 120mm Fan (3 lü Paket,RGB Kontrolcülü) | ITOPYA Bu fanların değerleri kendi fanı kadar olmasa da güzel.
Soğutucunun rengine uyması açısından bu fanları alabilirsiniz, aynı model.
Aradığımı buldum valla. ARCTIC BioniX P120 A-RGB - 120 mm A-RGB, statik basınç için optimize edilmiş, PWM kontrollü, kasa fanı, soğutucu, hidrodinamik rulman, 400-2300 devir/dakika, siyah: Amazon.com.tr

Bu fan çok pahalı olduğu için önermemiştim, fiyat önemli değilse gerçekten çok iyi fanlar.

Fiyat sıkıntı değil de yorumlara baktım Freezer 34e uygun değil demiş adamlar. Benim gibi düşünüp almışlar. İşte bunu yaşamamak için en iyisi bunu satıp başka soğutucu almak galiba. Çünkü 2 fan zaten 400TL soğutucunun kendisi 500 TL.

Geri
Yukarı