5600X için soğutucu önerisi

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. Ben 3060 Ti ve 5600X içeren bir sistem topladım. İşlemci soğutucu olarak AMD stok soğutucu var. Şimdilik idare eder ama en kısa zamanda bir soğutucu almayı düşünüyorum. Aşağıdaki ürünler arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim? Daha iyi olduğunu düşündüğünüz ürünleri de önerebilirsiniz. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

Kule tipi istersen Arctic Freezer 34 e-Sports Duo alabilirsin, hem daha az para vermiş olursun.

Kasa nedir öncelikle?

Kule tipi istersen Arctic Freezer 34 e-Sports Duo alabilirsin, hem daha az para vermiş olursun.

Daha az fiyatına daha iyi performans veren SE 224 XT var, 34 eSports Duo şu fiyattan alınmaz artık.

5600X için sıvı soğutucuya gerek yok, kule tipi bir soğutucu olur çok makule.

İlla da sıvı soğutucu olacaksa:

Ben önceki sistemimde Arctic Liquid Freezer II 360mm kullandım. Ama memnun kalmadım. Hatta 2. el olarak sattığım kişi de memnun kalmadı. Benim aklımda H115i Elite capillex var ama onun da fiyatı bayağı uçtu. Şimdi önerdiğiniz glacier 240mph Arctic Liquid Freezer'dan iyi midir?

LF II 360'dan nasıl memnun kalmadınız? Ön tarafa yanlış montajladıysanız ondan memnun kalmamışsınızdır.

LF II 360 daha iyi 240MPH Glacier'den, ama üst tarafa montaj konusunda LF II 360 uymadığı için 240MPH iyi olur hazır indirimde.

LF II 360'dan nasıl memnun kalmadınız? Ön tarafa yanlış montajladıysanız ondan memnun kalmamışsınızdır.

LF II 360 daha iyi 240MPH Glacier'den, ama üst tarafa montaj konusunda LF II 360 uymadığı için 240MPH iyi olur hazır indirimde.

Üst tarafa montajladım. Ama dediğim gibi benden 2. el olarak alan adam da memnun kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı