5600X ile yayın açılır mı?

Arkadaşlar OBS'i indirdim. Valorant CS gibi çözünürlüğü düşük olan oyunlarda sağ sol taraflar siyah oluyor. Ayarlardan çözünürlüğü de oyun çözünürlüğüne çekiyorum olmuyor, yardımcı olabilir misiniz?

OBS'den de yapman gerekiyor ekran çözünürlüğünü masaüstü 1920x1080 ise oradan da yapacaksın sorun kalmaz.

Arkadaşlar obs'i indirdim. Valorant cs gibi çözünürlüğü düşük olan oyunlarda sağ sol taraflar siyah oluyor. Ayarlardan çözünürlüğü de oyun çözünürlüğüne çekiyorum olmuyor, yardımcı olabilir misiniz?
Oyun yakalama seçeneğine sağ tıklayın, dönüştür altındaki ekrana genişlet seçeneğini seçin. Sorun çözülecektir.

Maalesef olmuyor.

Bu şekilde yaparsan sorunun çözülecektir.

1627752691850.png

Hocam şu 3. satırsa olan 36 örnek, insanlar çok çok iyi bir sisteminiz varsa 36 yapın diyorlar. Yapmalı mıyım?

Dostum senin sistemin üst segment o yüzden gönül rahatlığı ile yap benim sistemim R5 3600 24 GB RAM 1660 6 GB OC model var benim ayarlarım bu şekilde ve 7000 bitrate veriyorum 0 drop 0 kasma cam gibi ekran görüntüsü veriyor ancak görüntüyü ekran kartından ver ki daha net ve akıcı olsun. Aşağıdaki gibi yap upload hızına göre bitrateyi ayarlarsın.

1627763950211.png

Dostum senin sistemin üst segment o yüzden gönül rahatlığı ile yap benim sistemim R5 3600 24 GB RAM 1660 6 GB OC model var benim ayarlarım bu şekilde ve 7000 bitrate veriyorum 0 drop 0 kasma cam gibi ekran görüntüsü veriyor ancak görüntüyü ekran kartından ver ki daha net ve akıcı olsun. Aşağıdaki gibi yap upload hızına göre bitrateyi ayarlarsın.

Eki Görüntüle 1124381
Yüklemem ortalama 5 mb/s kaç bitrate vermeliyim?

Boyut azaltma filtresini kesinlikle 36 yapmanı önermiyorum pixelleşme çok fazla oluyor 16 da bırakman en sağlıklısı.

Geri
Yukarı