5600X işlemci için B550 anakart tavsiyesi

bu anakartla arasında 100lira var hangisini tercih etmeliyim. Bütçe 1500 dedim ama bu anakart çok hoşuma gitti tasarımsal sadece :)

Türkiye Fiyatı 1700 bandında bu anakartın şuan indirim yakalarsam bu veya Asus Rog b550-a almayı düşünüyorum şuan
Çok bir farkı yok, arkadaşın dediği gibi VRM'ler bir tık daha iyi.

Çok bir farkı yok, arkadaşın dediği gibi VRM'ler bir tık daha iyi.

Kimse bunu önermedi nedeni nedir acaba Recep abilerin topladığı 5600x sistemde bu anakartı tercih etmişler.

Daha iyilerine bütçeniz yetiyorken neden onu tercih edeceksiniz? 😁
Sürekli gülücük emojisi koyup cevaplamanızdan rahatsız oldum. Gülünecek bir şey varsa hep beraber gülelim. Sadece B550'ler arasında bu daha uygun durumda fiyat olarak 200-300 daha aşağıda nedenini merak ettim. Mantıklı güzel bir cevap seçemiyorsan lütfen zorlama.

Sürekli gülücük emojisi koyup cevaplamanızdan rahatsız oldum. Gülünecek bir şey varsa hep beraber gülelim.
Beni tanıyanlar bilir onu, her mesajıma koyuyorum, size özel değil yani. Gülünecek bir şey olduğu için de değil. 😁
Sadece B550'ler arasında bu daha uygun durumda fiyat olarak 200-300 daha aşağıda nedenini merak ettim. Mantıklı güzel bir cevap seçemiyorsan lütfen zorlama.
Bazı şeylerden kısıyorlar, o yüzden daha uygun fiyatlı oluyor. O da besler işlemciyi ama tavsiye ettiklerim daha iyi olur. Tercih sizin, kullanacak kişi ben değilim, siz kullanacaksınız. 😁
Aorus arıyorsanız Aorus PRO olabilir, ona denk B550-F var. Tomahawk olabilir, bütçeniz yeter mi bilmiyorum ama Gaming Edge de olabilir. 😁
B550-A modeli de B550-F modelinin beyaz halidir, her şeyi aynı sadece beyaz renkli. Beyaz sistem topluyorsanız güzel görünür. 😁

Beni tanıyanlar bilir onu, her mesajıma koyuyorum, size özel değil yani. Gülünecek bir şey olduğu için de değil. 😁

Bazı şeylerden kısıyorlar, o yüzden daha uygun fiyatlı oluyor. O da besler işlemciyi ama tavsiye ettiklerim daha iyi olur. Tercih sizin, kullanacak kişi ben değilim, siz kullanacaksınız. 😁

B550-A modeli de B550-F modelinin beyaz halidir, her şeyi aynı sadece beyaz renkli. Beyaz sistem topluyorsanız güzel görünür. 😁
Tamam teşekkür ederim :D bende her mesajıma koyuyorum o zaman gülmek güzeldir ben yanlış yargıladıysam kusura bakmayın :D

Geri
Yukarı