569 TL'ye "plplaaobo" robot süpürge alınır mı?

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Ürün Prime'a özel erken erişimi ile gösteriliyor ve çok ucuz. Sizce nasıl?

1698699758225.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bir şey beklememek lazım bunlar Çin Mali AliExpress'te satılanlardan. AliExpress'te daha ucuza vardı diye hatırlıyorum. Sağlam bir şey alayım diyorsan roborock öneririm.

Almayın. Ucuz robot süpürgelerde genelde harita sistemi olmuyor. Bu sebeple rastgele geziyor, çarparsa farklı yöne dönüyor ve istediğiniz yeri süpüremiyorsunuz.

Pek bir şey beklememek lazım bunlar Çin Mali AliExpress'te satılanlardan. AliExpress'te daha ucuza vardı diye hatırlıyorum. Sağlam bir şey alayım diyorsan roborock öneririm.
Roborocklar 10k dan başlıyor hocam .Ben öylesine gördüm bunu denemek için alabilirim diye o kadar para veremem .Tek korkum yanarmı veya patlarmı?

Almayın. Ucuz robot süpürgelerde genelde harita sistemi olmuyor. Bu sebeple rastgele geziyor, çarparsa farklı yöne dönüyor ve istediğiniz yeri süpüremiyorsunuz.

Yani 500 TL çok bir şey beklemiyorum zaten yerdeki kırıntıları çekse yeter.

Sipariş vermeden önce ebatlarını kontrol edin, şimdi baktım alet bir el büyüklüğünde nerdeyse. Ağırlık olarak da kendini ele veriyor normal robot süpürgeler 4 kilograma yakın, bu ise 400 gram arada 10 kat fark var. Vitrine süs yaparsınız sonra.

Geri
Yukarı