5700 XT AMD 22.10.3 sürücüsü

Makaleler
1
Cümleten kolay gelsin. Ekran kartı driverını sürekli güncel tutmaya çalışıyorum. XFX THICC III 5700XT var. En son AMD 22.10.3 güncellemesini yaptım fakat görüntüde çok hafif bulanıklık var gibi hissediyorum. Netliği %100'e çekerek biraz bulanıklığın önüne geçmeye çalıştım fakat başka sorunlar da oluyor. Hiçbir şey yokken bir anda ekran kararıyor ve görüntü geri gelmiyor. DP kablosunu sök-tak yapınca görüntü geliyor herhangi bir sıkıntı olmadan devam ediyorum. Ama ekran kararması rastgele zamanlarda oluyor. 5700XT için son güncelleme kötü etkilemiş olabilir mi bunu merak ediyorum. Başka 5700XT kullanıcıları ya da bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.
Yine sistemi yazayım bilgi amaçlı belki gözümden kaçan başka bir durum vardır fakat bu ekran kararması ve çok hafif bulanık olma durumu önceden olan bir şey değildi.

R5 3600.
XFX THICC III 5700XT.
B450M Mortar Max.
FSP Hydro G PRO 700W.
AOC 27G1G4.
2x8 3600MHz CL19.

Son düzenleyen: Moderatör:
6700XT ile aynı sürümü kullanıyordum. Çok sık ekran kartı bağlantı kopması, siyah ekran gibi sorunlar yaşadım. ( eski sürümlerde problem yoktu.). Önerilen sürüme geri yükledim şu anda herhangi bir problem yok.

Güncel kalmak bence de güzel ama deneme sürümü yerine önerilenlerden ilerlemenin tavsiye ederim.

Belli ki stabil bulduğumuz sürüme geçiş yapacağız. Ekran kartını sorunsuz kaldırmak için DDU ile orijinal driverı indirip kurmak kâfi midir acep?

Yeni konular

Geri
Yukarı