AMD 22.10.3 sürücüsü yüklenmeli mi?

@orem.d Orası öyle tabii. Bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorsanız zaten kullanmayın.
Sadece o kadar eskiye neden gittiniz diye merak ettim. 22.11.1 ile 22.5.1 arasında başka sürümler de var. Onları neden denemediniz?

@orem.d orası öyle tabii. Bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorsanız zaten kullanmayın.
Sadece o kadar eskiye neden gittiniz diye merak ettim. 22.11.1 ile 22.5.1 arasında başka sürümler de var. Onları neden denemediniz?
Tek tek deneyip sil yükle yapmak istemedim geçmişte zaten sıkıntısız kullandığım bir sürüm diye 22.5.1'e geçtim direkt olarak siz sorun yaşarsanız isterseniz deneyebilirsiniz 22.10.X sürümleri.

Tek tek deneyip sil yükle yapmak istemedim geçmişte zaten sıkıntısız kullandığım bir sürüm diye 22.5.1'e geçtim direkt olarak siz sorun yaşarsanız isterseniz deneyebilirsiniz 22.10.X sürümleri.
Anladım. 22.5.1 gerçekten de iyi bir sürücüydü. Uzun süre kullandım ben de. Onun gibi bir sürücü çıkartsalar iyi olur. 22.11.1 kullanıyorum ben. Oyun ortasında kitlenme durumu yaşamıyorum şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı