5700 XT mining değerleri normal mi?

WattMan hatası aldığında ya sistem kapanır ya mining programın kapanır ya sistem donar ya da kendini yeniden başlatır. Bende hep bu şekilde hatalar oldu ancak hiç tık tık diye ses duymadım. Ayrıca WattMan hatası diye bildirim de geliyor. 38 çok düşük 5700 XT için.

Bilmiyorum dünkü değerlerin aynısını yaptım ama gene çok düşük alıyorum bayağa bir kurcaladım Max 42 gördüm bir arkadaş bana ayar söyledi onu da denedim ama pek anlamadığım için belli şeyleri yaptım gene 40 civarı oldu akşama kadar biraz daha deneme yanılma yapıp durumumu güncelleyeceğim. Birkaç İngilizce kaynaktan izledim İngilizce olduğu için gene anlamadım 😔

Kardeşim vermek istemiyorsan verme sana zorla ver diyen yok. Ben sana yazdığım da belirtmiştim ilk defa bu işlerle uğraşıyorum sistemimi bile yeni topladım diye. Öğrenmeye ve anlamaya çalışıyorum. İnsanları rendice edeceksen konuyu direk sal.

200 küsür mesajınız var. Hepsi insanları sömürme ve araştırmaya üşendiğiniz için hazıra konma amaçlı...

Arkadaşları da enayi yerine koymamanız için uyardım. Mevzu bundan ibaret. ;)

Son düzenleme:
200 küsur mesajınız var. Hepsi insanları sömürme ve araştırmaya üşendiğiniz için hazıra konma amaçlı...

Arkadaşları da enayi yerine koymamanız için uyardım. Mevzu bundan ibaret. ;)

Hocam kusuruma bakmayın ama yazdığım konulara bakar mısınız çok rica ediyorum gerçekten bir bakın şu yazdığıma konu üzerinde ne kadar çok internette video ve bilgi ve karışıklık var bakıp bir değerlendirmeni istiyorum sonra yeni konu açın tartışalım burada bunu burada spamlamayın şunu belirteyim ben üstte de yazdım yeni topladım sistemimi diye açtığım konular da sistem toplama üzerineydi.

Merhaba, kartlari red bios editor ile modladim, ve hiveos taki oc ayarlarini deneme yanilma ile yaptim, watt degerini cok dusuremedim ama yine de idare eder. her kart farkli ayar istiyor. kartlar MSI 5700 xt gaming x.
5700xt.jpg

Kusura bakmayın bir süredir yoktum cenaze vb bir süreçteydim dönüş yapamadım.

Merhaba, kartlari Red BIOS editor ile modladim, ve hiveos taki OC ayarlarini deneme yanilma ile yaptim, Watt degerini cok dusuremedim ama yine de idare eder. Her kart farkli ayar istiyor. Kartlar MSI 5700 XT Gaming X.Eki Görüntüle 938941

Ben daha teknolojiye yeni girdiğim için anlayamıyorum.

Şimdi bana resim at böyle yap dediler ama o resimdekini nasıl yapılacağını anlatsalar da bütün günümü onun nasıl yapıldığını anlamakla araştırmakla geçirmesem ve elimde sonuçta olmuyor hocam yardımcı olur musun şu yaptığınız olay nedir tam olarak. Resimdeki değerlerin neyin ne olduğunu bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• yardım.PNG
    yardım.PNG
    425,1 KB · Görüntüleme: 87

Şimdi bana resim at böyle yap dediler ama o resimdekini nasıl yapılacağını anlatsalar da bütün günümü onun nasıl yapıldığını anlamakla araştırmakla geçirmesem ve elimde sonuçta olmuyor hocam yardımcı olur musun şu yaptığınız olay nedir tam olarak. Resimdeki değerlerin neyin ne olduğunu bilmiyorum.
Ben ayarları hiveos ta yapıyorum, windowsta nasıl olduğunu ne yazık ki bilmiyorum. Hiveosta çekirdek 1430, clock 910 yaptım, sizin ekran görüntüsü tamamen farklı, anlayamadım.

Şimdi bana resim at böyle yap dediler ama o resimdekini nasıl yapılacağını anlatsalar da bütün günümü onun nasıl yapıldığını anlamakla araştırmakla geçirmesem ve elimde sonuçta olmuyor hocam yardımcı olur musun şu yaptığınız olay nedir tam olarak.

Ben ayarları hiveos ta yapıyorum, Windows'ta nasıl olduğunu ne yazık ki bilmiyorum. Hiveosta çekirdek 1430, clock 910 yaptım, sizin ekran görüntüsü tamamen farklı, anlayamadım.

Sizinki nasıl oluyor anlatsanız bende yapsam?
Sizinki nasıl oluyor anlatsanız bende yapsam?

Vergi gelmeden başlamak istiyorum açıkçası.

Stock ayarlara göre normal ama iyi değil. Şu an az kazıp çok enerji harcıyorsun, ayar yapman gerekiyor. Bu arada kartını 6000 liraya alırım istersen. :p kendi 5700 XT'm ile 60mh/s 100W kazım yapıyorum şu an.

Ayarlarınızı yazar mısınız bizde yapalım.

Geri
Yukarı