Çözüldü 5700 XT sürücü zaman aşımı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sweett

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valve Corporation.
Bu hatanın sebebi nedir arkadaşlar? Ve nasıl düzeltebiliriz acaba?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 34
Çözüm
Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin. Düzelmezse, UV yapıp deneyin. Kademeli olarak düşürüp deneyin. Daha önce bu şekilde çözenler oldu. Arkadaşlar da baksınlar.
Hocam, mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin. Düzelmezse, UV yapıp deneyin. Kademeli olarak düşürüp deneyin. Daha önce bu şekilde çözenler oldu. Arkadaşlar da baksınlar.

Çözüm
Hocam biz UV falan hiç anlamayız ve yapamayız muhtemelen zaten bir arkadaşımda çıktı bu sorun ve sistem konularında çok tedirgin yani bunu nasıl yapacağımızı buraya link atmadan yazı ile açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Hocam, zaten link güzel bir şekilde anlatıyor. Daha iyi nasıl anlatırım bilmiyorum. Arkadaşlar da baksınlar. Belki, daha iyi anlatabilen olur.

Hocam, zaten link güzel bir şekilde anlatıyor. Daha iyi nasıl anlatırım bilmiyorum. Arkadaşlar da baksınlar. Belki, daha iyi anlatabilen olur.
Tamam hocam, DDU ile kaldırıp yeniden kurmayı deneyelim de olmaz ise yeniden yazacağım mecbur. Arkadaş çok uzun yazmış, biraz karmaşık geldi açıkçası ne yalan söyleyeyim. Kaç voltaj düşüreceğimizi hiç bilmiyorum. Az veya çok düşürmek istemem.
@Yener K. hocam, AMD'nin kendi sitesinden indireceğiz, değil mi? Bir de en üsttekini mi indirelim bir altındakini mi? Çünkü alttakinde "Recommended" yazıyor ama.
Arkadaşlar konu çözüldü. DDU ile kaldırıp yeniden kurduk, şu an için bir sorun yok. İnşallah yeniden olmaz. Olur ise UV deneyeceğiz.

Geri
Yukarı