5700TL bilgisayar toplama

Bütçe
5700

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selamlar. Her şeyden önce sistemin tüm parçalarının aynı siteden toplanması önemli, farklı taksitlerle uğraşmak istemiyoruz. Kasa, SSD ve HDD bulunuyor. Anakart, işlemci, ekran kartı, RAM, güç kaynağı alınacak yani sadece. Taksitte vade farkı olmadığı için Vatan'dan bir adet sistem oluşturdum ama daha iyisi olabileceği için sizin de görüşünüzü almak istiyorum:

asfas.PNG

RAM'den bir adet daha alınacak.
Ek olarak, buradaki bütçe kriteri 12 taksit üzerinden maksimum 6000TL olacak şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan zorunlu mu? Çok daha iyisi toplanır. Ekran kartı gereksiz pahalı. O güç kaynağı sesli çalışıyor ve vasat. Anakart ise S2H ile değiştirilebilir. En azından soğutucu var. RAM ise tek kanal bu bütçeye yakışmamış. İşlemci olarak oyun içinse H410/B460+ i3 10100F çok daha mantıklı. Depolama birimi olmadan biri kötü bir sistem olmuş.

Taksit olayı varsa Vatan daha mantıklı. Aşağıya bıraktığım sistem 115 TL bütçenizi aşıyor. Sorun olur mu?

Evet gördük bunu ama elimizde 3 parça bulunduğu için parça alıp bir tık daha iyisini toplayalım demiştik. Gördüğüm kadarıyla aynı fiyata tam sistem var gibi. Güzel sistem, başka bir öneriniz var mı?

Taksit olayı girmese belki daha iyi bir sistem toplanılabilirdi fakat Vatan vade farkı almadığı için daha iyi bir alternatif. Bu sistemde ise kasanın hava akışı hariç dezavantaj yok.

Yalnız şimdi fark ettim ki sistemde 4 taksit üzeri yok 12 taksit olması lazım :( Vatan'dan 12 taksiti kaldırmışlar hatta galiba direk.
Yeni öneriler alıyorum bu durumda.

(2x)

100 TL farkla 1660 Ti ve 16 GB Ram yaptık gerisi sizde.

Tek bir mağazadan ve 12 taksit olarak ödeyeceğimi konu boyunca belirttim neresini anlamadınız tam olarak?

Geri
Yukarı