5700XT satıp RTX 3060+Hawk fab V4 aldım

Hocam şimdi şöyle sarı sitedeki ilanlar bulunduğum ilde mantıklı değildi. 11-12 bine satan çoktu. Çevre illere de gidebileceğim imkan yoktu.

Almışsın hayırlı olsun tabii ki 5700 XT yerine RTX 3060 + koltuk sahibi olmak daha iyi.

3060 cidden biraz pahalıya almışsın. Eğer 5-6k arası alabilseydin o zaman bu satışın bir anlamı olurdu fakat bu hal ile daha düşük bir ekran kartına geçmenin yanı sıra sadece bir koltuk sahibi olmuşsun. 8990 çok fazla o kart için. Arkadaşlar haklı.

Ben pek mantıklı bulmadım. Daha güçsüz bir ekran kartına geçmişsin. Ben de önümüzdeki günlerde satmayı planlıyorum ama bekleteceğim paramı. 10000 ₺'ye satıp RX 460 alırım. Artan parayı da altın/dolar yaparım. Haziran temmuz gibi de 3070 alırım muhtemelen. Tabi zamanınız yoksa bilemem. Benim zamanım olmasa hiç kalkışmazdım bu işe. Artan parayla da işlemcimi 5600X yapsam keyfime diyecek yok.

Almışsın hayırlı olsun tabii ki 5700 XT yerine RTX 3060 + koltuk sahibi olmak daha iyi.

Ben de öyle düşündüm. 5700XT iyi güzel de sürücü sıkıntıları, birkaç oyunda ani FPS düşmesi, bir de kartı 2K da kullanamadığım için satmak istedim. Fakat kozmetik olarak çok güzeldi. Profil fotoğrafını da değiştirme vakti geldi sanırım 😃.
3060 cidden biraz pahalıya almışsın. Eğer 5-6k arası alabilseydin o zaman bu satışın bir anlamı olurdu fakat bu hal ile daha düşük bir ekran kartına geçmenin yanı sıra sadece bir koltuk sahibi olmuşsun. 8990 çok fazla o kart için. Arkadaşlar haklı.

Hocam çok haklısınız fakat Ethereum aldı başını gidiyor. Fırsatçılar deli gibi stok yapıyor.
Amazon'dan ekran kartı stoğu bulmak, denk getirmek çok zahmetli iş, sarı sitedeki satıcılara güvenim yok, ayrıca hazır virüs varken önümüzdeki 6-7 ayda AAA oyunlar oynamak istiyorum. Böyle bir karar verdim ben de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı