5800 TL'ye Galaxy S20 alınır mı?

Bütçe
5500

Berke Solar

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Çok uzun zamandır GM5 Plus kullanıyorum. Artık değiştirme vakti geldi. Almışken iyi bir şey almak istiyorum 3000 TL'lerden 5000'lere kadar çıktım. S4 zamanlarından beri gelen bir Galaxy s serisi hayranlığım var. Daha uyguna S20fe de var ancak S20 tip boyut olarak acayip hoşuma gitti. O civarlarda pek bir alternatif te yok ( iPhone 11 7400 TL ve 64 GB'lik sürüm tip olarak çerçeveleri beni rahatsız ediyor ayrıca ve ekran olarak da S20'nin daha iyi olduğu açık) ama samsunga yapılan eleştirilerde kafamı kurcalıyor. Fiyatı da hazır gerilemişken S20 almak hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleme:
Samsung Galaxy S20 FE kronik sorunlu bir cihaz.

Samsung Galaxy S20'de bulunan ısınma ve batarya sorununun düzeltilmesi için güncelleme ile işlemci performansı düşürüldü diye biliyorum.

Samsung Galaxy S10 Lite bakabilirsiniz.

Telefonda ısınma sorununu 1-2 yerde okudum ama tam teyit edemedim. Bilgisi olan var mı?
Telefonu satın aldım . İlk gün güncelleme sırasında çok ısındı ve ilk şarj çok hızlı bitti. Ancak 2-3 şarj sonra ısınma sorunu kayboldu ve pil ömrü de arttı. Telefon inanılmaz şık ve kamerası mükemmel . Ben memnunum şuanlık.

Telefonu satın aldım. İlk gün güncelleme sırasında çok ısındı ve ilk şarj çok hızlı bitti. Ancak 2-3 şarj sonra ısınma sorunu kayboldu ve pil ömrü de arttı. Telefon inanılmaz şık ve kamerası mükemmel. Ben memnunum şu anlık.

Hayırlı olsun hocam. Herkes bilip bilmeden konuşuyor işte. Exynos 990 SD865'e göre daha güçsüz olabilir, ancak kötü bir işlemci değil.

Telefonu satın aldım . İlk gün güncelleme sırasında çok ısındı ve ilk şarj çok hızlı bitti. Ancak 2-3 şarj sonra ısınma sorunu kayboldu ve pil ömrü de arttı. Telefon inanılmaz şık ve kamerası mükemmel . Ben memnunum şuanlık.
Hayırlı olsun. Mümkün olduğunca az güncelleme yapmaya çalışın. Performans konusunda ne olacağı belli olmaz.

Geri
Yukarı