5800X'i 4080 TL'ye almak mantıklı mı?

Umarım aynı fiyatta kalmakla kalmaz da fiyatı düşer, satıcılar kurları tınlamıyor bile. :(
umarım fiyatı düşer fakat doların durumu belli olmaz :(
Eğer bütçe varsa Arctic Liquid Freezer II 360mm alın derim.
aralarında 150 tl fark var değermi bilemedim o nedenle sordum.
Eğer bütçe varsa Arctic Liquid Freezer II 360mm alın derim.
360mm almamam kasa msi mpg 101m o da 240mm izin veriyor.

Anakartınız güzel, sogutucu da iyi. İmkan varsa soğutucu bir üst boy alınabilir.

Ayrıca işlemci Sinerji bilgisayara gelmişti, bakabilirsiniz. Fiyat uyarsa iyi bilgisayar satıcı mağazalarındandır.
Kasa Msi 101m maximum 240mm yeri var diye belirtilmiş emin olamadım. Sinerji olurda fiyat olarak 4080 tl yi bulunca almıştım hatta burda paylaştım ki almak isteyen bu fiyattan alsın diye Trendyol mahvetti benle birlikte alan arkadaşları. Şimdi en uygun 4480 tl Hepsiburada da fakat alamıyorum çünkü sağ olsun aldığımız ürünü taksitli aldık geri ödemeyi taksit taksit yatıracaklar :(.

Kasa Msi 101m maximum 240mm yeri var diye belirtilmiş emin olamadım. Sinerji olurda fiyat olarak 4080 tl yi bulunca almıştım hatta burda paylaştım ki almak isteyen bu fiyattan alsın diye Trendyol mahvetti benle birlikte alan arkadaşları. Şimdi en uygun 4480 tl Hepsiburada da fakat alamıyorum çünkü sağ olsun aldığımız ürünü taksitli aldık geri ödemeyi taksit taksit yatıracaklar :(.
Ben de o furya da aldım ama sıkıntı çıkmadı paranın tamamını iade ettiler Akbank karta birde 200 lira özür ödemesi için çek tanımladılar.4400 liraya başka yerden aldım 200 lira ile de başka ihtiyacımı karşıladım. 4200 liraya gelmiş oldu 5800x bana..

Ben de o furya da aldım ama sıkıntı çıkmadı paranın tamamını iade ettiler Akbank karta birde 200 lira özür ödemesi için çek tanımladılar.4400 liraya başka yerden aldım 200 lira ile de başka ihtiyacımı karşıladım. 4200 liraya gelmiş oldu 5800x bana..
Peki nerden aldığınızı öğrenebilirmiyiz şu an bulamıyorum 4500 tl bandında.

Geri
Yukarı