59 Liraya Kingston 4GB DDR3 RAM Almak

Daha fazla  
4GB RAM'in yetersiz kaldığı şu zamanlarda kasmadan Watch Dogs oynayabilmek için sisteme 4GB RAM eklemek istedim. İlk olarak Vatan'daki fiyatlara baktım ama 1333 Mhz RAM bile 120 lira olmuş. Ben 1600 Mhz aradığımdan ve fiyatı yüksek olduğundan onu bir kenara bıraktım.

Araştırdım falan derken Gittigidiyor'da 69 liraya bendeki RAM'in aynısını gördüm. Ürün sıfır olarak nitelendirilmiş ama kutusu açılmıştı. Biraz tereddüt ettim ama sonra satıcının güvenilir olduğunu gördüm. Adını vermeyeyim ama satıcı %99 olumlu puan almıştı ve 7000 küsür satış yapmış. Neyse alayım bunu dedim sepete ekledim bir anda Gittigidiyor bana 10 lira hediye çeki verdi. Aslında kargo ücreti alıcıya aitti ve konuştuğumuza göre kargoyu getiren eleman alacaktı ücreti. Ben evde yokken gelmişler, ben de şubeden aldım diye midir bilmiyorum ama kargo ücreti de almadılar. Nihayetinde elimde 59 liraya alınmış bir 4GB bellek var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı