5G Türkiye'de ne zaman yaygınlaşır?

Osman Yürek

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5G Türkiye'de ne zaman yaygınlaşır? Ona göre fiyatlar daha da artmadan POCO X3 Pro'dan başka bir telefona geçeceğim. Sizce gerek var mı? (merkezi bir yerde oturuyorum ama İstanbul'da vs. değil)

Sırf 5G için geçecekseniz bir manası yok. Fakat cihazım eskimeye başladı, verimliliği de düştü zaten 1-2 yıla (ya da daha kısa bir vakte kadar) yenilerim gibi başka sebeplerinizde varsa o zaman yeni cihaz düşünseniz daha makul olur.

2024 yazı veya 2025 başında gelir bende POCO X3 Pro kullanıyorummin seneye yaza kadar götürür bu telefon daha yeni ve sağlam şimdilik gerek yok bence daha sağlam bir telefon çıkarırsa POCO serisinden devam edeceğim bende yoksa 14 Pro Max alacağım.

3 yılı var bence.
Yuh hani 2023'e geliyordu bu şirketler hep sahtekar... Ben de en geç 2024'e gelir diye hesaplıyordum.
Bence yaygınlaşana 2 tane daha telefon değişirsin.
Durum o kadar vahim diyorsun yani. 😔

Ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir bilgim yok fakat çıkacağı zamanda geleceği sorunları düşünmekte lazım telefonun daha hızlı şarjı bitmesi falan daha çok güç harcaması olsun...
Maalesef hele ki Türkiye'de geçmeden önce 2 kere düşünmek lazım ama benim geçesim var.

2024 yazı veya 2025 başında gelir bende POCO X3 Pro kullanıyorummin seneye yaza kadar götürür bu telefon daha yeni ve sağlam şimdilik gerek yok bence daha sağlam bir telefon çıkarırsa POCO serisinden devam edeceğim bende yoksa 14 Pro Max alacağım.
Hocam 1 yıl daha bekliyim mi idare eder mi yani? Ben fiyatlar artar diye şimdi değiştirmek istiyorum yoksa X3 Pro bence de güzel.

Sırf 5G için geçecekseniz bir manası yok. Fakat cihazım eskimeye başladı, verimliliği de düştü zaten 1-2 yıla (ya da daha kısa bir vakte kadar) yenilerim gibi başka sebeplerinizde varsa o zaman yeni cihaz düşünseniz daha makul olur.
Yok Hocam sadece 5G için yoksa cihaz güzel.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 5G Türkiye'de ne zaman yaygınlaşır? Ona göre fiyatlar daha da artmadan POCO X3 Pro'dan başka bir telefona geçeceğim. Sizce gerek var mı? (merkezi bir yerde oturuyorum ama İstanbul'da vs. değil)
4.5g miş 5g miş hiçbir anlamı yok. Senin ülkende daha altyapı sorunları bitmemiş, her yere bırak altyapıyı hücresel veri istasyonları kuramamışsın 5G gelse ne yazar. Ne diyorlardı 4.5G ile 150 mbps hız alacaksınız çok hızlı olacak da vs vs. sonuç ne? 6 mbps. 5G gelecek de kullanacağız diye boşuna telefon değiştirme hesabı yapmaya gerek yok, tabi yurt dışında yaşamıyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı