5G Wi-Fi menzil arttırıcı önerisi

Daha fazla  
Selam arkadaşlar. 5G 'menzil arttırıcı' adaptör vs neyse ismi bana o lazım. 1 metre var yok mesafesi. Direkt kopuyor. Modemim bu. İnternet paketim ise 100 MBPS-20 upload. Ortalama kalite de bir şey önerir misiniz? Ya da var mı böyle bir şey? Fiyat ortalama işte. Kafamda rakam yok. Çok sağ olun.-UyduNet.

Dosya Ekleri

• 2f78f3bbcfc49a174fbee6e5092b1ae7.jpg
    2f78f3bbcfc49a174fbee6e5092b1ae7.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 30
Bu modem sıkıntılı HD modem değişim isteyin bence Kablonet'ten bende hiç sorun olmuyor. 5GHz de kayıp yaşamıyorum hiç Wi-Fi'de kabloluyla aynı hızı alıyorum.

Screenshot_20230901_140020_Speedtest.jpg

Bu modem sıkıntılı HD modem değişim isteyin bence Kablonet'ten bende hiç sorun olmuyor. 5GHz de kayıp yaşamıyorum hiç Wi-Fi'de kabloluyla aynı hızı alıyorum.

Eki Görüntüle 1939980
2.4 G sabit takılıyorum. Ama 5G geliyor mesela,bağlanıyorum ama yarım metre gidiyim. Tak kopuyor bağlantı. Sorduğumda 5G wifi yayılması bir yere kadarmış,radar vs dediler. Saçma sapan anlamadım. Siz ne modemi tavsiye ediyorsunuz?

2.4 g sabit takılıyorum. Ama 5G geliyor mesela, bağlanıyorum ama yarım metre gidiyim. Tak kopuyor bağlantı. Sorduğumda 5G Wi-Fi yayılması bir yere kadarmış, radar vs dediler. Saçma sapan anlamadım. Siz ne modemi tavsiye ediyorsunuz?

2.4G de 100Mbps alamazsın Wi-Fi'de 5G kullanman daha iyi olur tam hız alırsın.  2.4G de modemin dibinde bile olsam 45 Mbps civarı veriyor.
H&d NE1611C modem bu modem ile değişim işte daha yeni bir modelmiş bu. Infinity 401 eski biraz.

2.4G de 100Mbps alamazsın Wi-Fi'de 5G kullanman daha iyi olur tam hız alırsın.  2.4G de modemin dibinde bile olsam 45 Mbps civarı veriyor.
H&d NE1611C modem bu modem ile değişim işte daha yeni bir modelmiş bu. Infinity 401 eski biraz.
Söylesem değiştirirler mi ? Aradım,ekip gönderip değiştirelim. Kaç sene önce ki modemi kullanıyorsunuz dedi. Yeni modemler mevcut dedi. Zaten kiralama ödüyorsunuz modem dedi. Mantıklı değiştereceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı