5GHz "bu ağa bağlanılamıyor" hatası

alidagoglu

Decapat
Selam arkadaşlar,
Bir süredir evimdeki Wi-Fi'de 5GHz olan ağa bağlanmaya çalışırken "bu ağa bağlanılamadı" hatası alıyorum.
Bazen bağlanıyor kullanıyorum sorunsuz ama modemi resetleyince ve bilgisayarı yeniden başlattığımda bu hatayı alıyorum ve saatlerce bağlanamıyorum.
Bilgisayarım modemden biraz uzak ama bağlandığımda herhangi bir hız düşüşü ya da ping sorunu yaşamıyorum 5G de 2.4G de yaşıyorum bu sorunları.
Şu an da bağlanamıyorum bir sürü şey denedim ama maalesef başarısız. Yardımcı olur musunuz?

Ayrıca belirtmeyi unutmuşum anakartımda olmadığı için USB Wi-Fi adaptör kullanıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba bu sorunu çok uzun zamandır yaşıyordum çözümünü buldum yapmanız gereken ilk önce verdiğim linkteki dosyayı indirin WiFi_21.30.3_Driver64_Win10.rar sonra Aygıt Yöneticisi'nden ağ bağdaştırıcıları bölümünden Wi-Fi yazana çift tıklayın sonra sürücü bölümüne geçip cihazı kaldırına tıklayın ve gelen pencerede bu yazılımı sil tikini işaretleyin ve tamama basmadan önce Wi-Fi bağlantsını kesin ama Wi-Fi'yi kapatarak değil sadece bağlı olduğunuz Wi-Fi ile bağlantıyı kesin ve tamama basın sonra verdiğim linkteki dosyayı kurun sorununuz düzelecektir.

Geri
Yukarı