5GHz destekli VDSL modem tavsiyesi

Bu cihaz tam olarak modemmi yoksa routermi anlamış değilim hocam o yüzden çekindim biraz.

Technopat'ta incelemesi var. Buyur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu cihaz tam olarak modemmi yoksa routermi anlamış değilim hocam o yüzden çekindim biraz
Birden fazla şekilde kullanılabiliyor, alırken "modem" ibaresinin bulunmasına dikkat edin. Aynı adda modem işlevini görmeyenleri de var. Ben bir alt modeli olan Omni DSL'i aldım ve çok memnunum, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Arkadaşımda da Extra modeli var, o da gayet memnun.

Evet, modem olarak kullanabilirsiniz. Arkadaşım da Hepsiburada üzerinden aynı ürünü almıştı.

Son olarak aklıma takılan bir nokta var videoda falan dikkat ettim biz 192.168.X. X olarak giriyoruz kurulum arayüzüne ama burada direkt olarak internet adresine giriyor tam olarak bu kısmı anlamadım.
Aldığım ekran görüntülerinde de gördüğünüz gibi iki türlü de girilebiliyor, ayrıca mobil uygulaması var ve onunla da modeme erişebiliyorsunuz. Ev internetine bağlı olmadan da çalışıyor mobil uygulama.

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 197
  • 22.png
    22.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 199

Yeni konular

Geri
Yukarı