5GHz VDSL modem önerisi

eneserdem

Kilopat
Selamlar. Modemim, Tenda V300. Şu anda 100Mbps internet bağlantım var. Bilgisayarda LAN kablosu ile bu hızlara yaklaşabiliyorum fakat telefonda Wi-Fi olarak en fazla 30-40MBPS hız alabiliyorum. Biraz araştırdım ve halihazırda kullanmakta olduğum modem V300 Wi-Fi olarak 2.4GHz destekliyormuş. Telefonda da Wi-Fi olarak bilgisayardaki hızı almak için 5GHz bir modem almam gerekiyor doğru mudur? Doğru anladığımı varsayarak, 5GHz ve VDSL altyapı ile uyumlu modem önerebilir misiniz? ASUS marka tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus AC750. Kendim kullanıyorum VDSL ve 5G desteği var. 1 kez sorun yaşadım, geç bağlanmaya başlamıştı ve en sonunda bozuldu reset bile atılmıyordu. Garantiye gönderdim ürünün yazılımını sıfırlayıp tıkır tıkır çalışır halde geri gönderdiler 1 buçuk hafta içerisinde.

Attığım modemi almanızı öneririm Asus modemlerin yazılımsal olarak çok sorunları oluyor ve eğer attığım modemi incelemek isterseniz attığım linklerden özelliklerine bakabilirsiniz
Modem:Keenetic Extra DSL AC1200 Whole Home Wi-Fi Kablosuz Fiyatı
Ana konu:KEENETIC Extra Dsl Modem ve Keenetic Air-Mesh Router [ANA KONU ] ( İnceleme, Özellikler , Openwrt ) » Sayfa 1 - 46
İnceleme Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığım modemi almanızı öneririm ASUS modemlerin yazılımsal olarak çok sorunları oluyor ve eğer attığım modemi incelemek isterseniz attığım linklerden özelliklerine bakabilirsiniz
Modem:Keenetic Extra DSL AC1200 Whole Home Wi-Fi Kablosuz Fiyatı
Ana konu:KEENETIC Extra Dsl Modem ve Keenetic Air-Mesh Router [ANA KONU ] ( İnceleme, Özellikler , Openwrt ) » Sayfa 1 - 46
İnceleme Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba hocam, ben zaten yazılımı diğer modemlete göre daha gelişmiş olduğu için ASUS markasını seçmek istiyorum fakat yazılımsal ne gibi sorunlar çıkabilir ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı