5GHz Wi-Fi ile GeForce NOW paket kaybı oluyor

İnternet e ethernet kablosu ile mi baglaniyorsun WiFi ile mi? O da bir etken. Bir de tarayıcı da daha iyi.
ethernette var wifi da var ikisinde de sonuçlar aynı. ama benim assıl amacım laptopta oynamak çünkü masaüstü şuanlık yetiyor zaten. ve evet tarayıcı daha iyi sonuçlar verdi birazdan yeniden denicem.

ethernette var wifi da var ikisinde de sonuçlar aynı. ama benim assıl amacım laptopta oynamak çünkü masaüstü şuanlık yetiyor zaten. ve evet tarayıcı daha iyi sonuçlar verdi birazdan yeniden denicem.
Ayarlardan yayın akışı ayarlarını değiştirdiğinde fark ediyor mu? Ben vpn ile dengelide arada oynuyorum fazla drop olmuyor.

Ayarlardan yayın akışı ayarlarını değiştirdiğinde fark ediyor mu? Ben vpn ile dengelide arada oynuyorum fazla drop olmuyor.
valla tarayıcıdan çok denemedim 20-30 dk falan denedim internet hızım 60 ama 75 e kadar çektim bir sorun yaşatmadı ama paket kaybı gösteriyordu hala ctrl n ile baktığında.

Vallahi tarayıcıdan çok denemedim 20-30 dk falan denedim internet hızım 60 ama 75'e kadar çektim bir sorun yaşatmadı ama paket kaybı gösteriyordu hala CTRL n ile baktığında.

Sarı olarak gösteriyorsa sorun olmaz, kırmızı olarak gösteriyorsa gecikme ve donma olabilir. İnterneti başkası da kullanıyorsa o da etki edebiliyor. Ayarlarda bit hızını FPS'i ve çözünürlüğü ayarlayabilirsin. Laptop ise 720p çözünürlüğü dene istersen çok bozulma olmaz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı