6.000 çekim Vozol Puff ile 10 bin arasında çok fark var mı?

Bende vazol tatma fırsatı buldum yalan yanlış şeyler söylemek istemiyorum duman performansını çok beğendim tat olarak çok çok çok iyi bende bu konunun altına sormak istediğim birşeyi yazmak istiyorum vazol kaç wat değerinde duman veriyordur ona göre eşdeğer bir pos almak istiyorum ilgili bilen arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Kardeşim vazol 10000 gear 5-30 wat arası buhar çıkış gücü sağlıyor tat olarak seni memnun eder denemeni öneririm iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Hocam biraz geç oldu ama ben kendi deneyimlerimle söylüyorum Vozol'un 6K 9k ve ülkemizde 12K olarak geçen modelleri Star serisidir. Vozol 10k ise Gear serisidir. Star serisi içimi daha rahat ve daha tatlı hafif aromalardan oluşrken Gear serisi daha sert ve yoğun aromalara sahip. Zaten ürün tanıtımları da daha outdoor bir ürün olduğuyla öne çıkıyor. Bence Star serisine ait bir Vozol almalısın 10k olan Gear serisinin aroma yoğunluğu ve ağırlığı bir noktada bıktırıyor özellikle Storm içeren aromalar aşırı yoğun oluyor Star serisinden Ice içeren bir aroma almanı tavsiye ediyorum.

Bende vazol tatma fırsatı buldum yalan yanlış şeyler söylemek istemiyorum duman performansını çok beğendim tat olarak çok çok çok iyi bende bu konunun altına sormak istediğim birşeyi yazmak istiyorum vazol kaç wat değerinde duman veriyordur ona göre eşdeğer bir pos almak istiyorum ilgili bilen arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

Kardeşim vazol 10000 gear 5-30 wat arası buhar çıkış gücü sağlıyor tat olarak seni memnun eder denemeni öneririm iyi akşamlar.
Hocam nereden temin ettiniz? Orijinal ürün bulunmuyor diyorlar bu çakmalar iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı