6.000 TL - 8.000 TL monitör önerisi

Bütçe
6.000 TL - 8.000 TL

Ruthlesson88

Decapat
Daha fazla  
Esenlikler arkadaşlar. 8 yıllık eski sistemimi yenilemek istiyordum hep. Kasım indirimden fırsat görüp (hemen stok bitti zaten), Amazon'dan “msı MPG Trident'a 11TG-2097TR masaüstü bilgisayar, Core i7-11700F, 32 GB RAM, 512 GB SSD+1TB HDD, RTX3060 Ti 8 GB LHR, Windows 10, siyah” başlıklı ürünü 26.499, 00 TL'ye aldım. Sizce pahalı mı, normal mi yoksa ucuz mu aldım? F/P ürünü mü bu? (piyasayı çok takip etmiyorum ama 50/55k arası değişiyor fiyat, bindirim fiyatı mı bilmiyorum.) Amazon'dan ”LG 27GL83A-B oyun monitörü QHD, 2560 X 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon freesync” beğendim. 6.000 TL - 8.000 TL fiyat aralığında, bu monitör'den daha iyisi var mıdır? (Amazon'dan alırsam ve bu ay içinde fiyat yükselirse, hediye kartı olarak para yüklenecekmiş. Dolar da gitgide yükseliyor ama.) Ayrıca bu yeni sistemim için ses sistemi almama gerek var mı? (hep kulaklık kullanıyorum.) Şimdiden sağ olun.

Esenlikler arkadaşlar. 8 yıllık eski sistemimi yenilemek istiyordum hep. Kasım indirimden fırsat görüp (hemen stok bitti zaten), Amazon'dan “msı MPG Trident'a 11TG-2097TR masaüstü bilgisayar, Core i7-11700F, 32 GB RAM, 512 GB SSD+1TB HDD, RTX3060 Ti 8 GB LHR, Windows 10, siyah” başlıklı ürünü 26.499, 00 TL'ye aldım. Sizce pahalı mı, normal mi yoksa ucuz mu aldım? F/P ürünü mü bu? (piyasayı çok takip etmiyorum ama 50/55k arası değişiyor fiyat, bindirim fiyatı mı bilmiyorum.) Amazon'dan ”lg 27GL83A-B oyun monitörü QHD, 2560 X 1440, IPS, 144 Hz, 1ms, AMD Radeon freesync” beğendim. 6.000 TL - 8.000 TL fiyat aralığında, bu monitör'den daha iyisi var mıdır? (Amazon'dan alırsam ve bu ay içinde fiyat yükselirse, hediye kartı olarak para yüklenecekmiş. Dolar da gitgide yükseliyor ama.) Ayrıca bu yeni sistemim için ses sistemi almama gerek var mı? (hep kulaklık kullanıyorum.) Şimdiden sağ olun.

Sistemi pahalıya almışsınız. Mümkünse iade edip buradan öneri alın.

Monitör konusuna gelirsek, dün aynı monitörü aldım ama kullananlarla görüştükten sonra iade ettim. İyi bir monitör ama eski bir monitör. Aynı fiyat aralığında yeni monitörler bulmak mümkün gibi. Ama şu an stok yok. Stok gelince fiyatlar ne olur orasını bilemeyiz...

Bu arada Amazon iadesi için fiyatın düşmesi gerek, yükselmesi değil.

Alternatif olarak bu modele bakabilirsin.

Şu modeli tam alacakken fiyatının artması hoş olmadi acaba yine 6 bin e inermi diye bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı