6.000 TL APU Sistem Önerisi

High Power marka PSU'lar kaliteli ürünlerdir patlamaya hazır gibi tabirler boş yorumdur.

Biraz espiriye vurduğum belli oluyor ama High Power kaliteli diye her ürünü kaliteli olmuyor onun yerine alınabilecek alternatifide vardır
Bunun gibi.
Bizde esnafız ör a markası kaliteli ama kendi içinde ayrılıyor bu daha uygun ve normal psularına göre bu High Power o kadar kaliteli değildir

Hocam inşallah dalga geçiyorsunuzdur.

Dalga geçmiyorum High Power genel anlamda kaliteli ve önerilen bir PSU dur C4 tabiri ile alakası yoktur.
Biraz espiriye vurduğum belli oluyor ama High Power kaliteli diye her ürünü kaliteli olmuyor onun yerine alınabilecek alternatifide vardır.
Bunun gibi.
Bizde esnafız ör a markası kaliteli ama kendi içinde ayrılıyor bu daha uygun ve normal psularına göre bu High Power o kadar kaliteli değildir

Hocam ben alternatifi yok demedim zaten C4 tabirinin hatalı olduğunu belirttim High Power PSU gayet de alınır.

Yorumlarınız için teşekkürler açıkcası iki üç ay kadar zamanım var, bekleyebilirim. Beklememi tavsiye ediyorsanız acele etmicem. Son zamanlarda ekran kartı fiyatları düşüyor yorumunu çok alıyorum. Doğru mu?

Yorumlarınız için teşekkürler açıkçası iki üç ay kadar zamanım var, bekleyebilirim. Beklememi tavsiye ediyorsanız acele etmicem. Son zamanlarda ekran kartı fiyatları düşüyor yorumunu çok alıyorum. Doğru mu?

Evet doğrudur hocam şu an işlemci anakart RAM gibi parçaları alıp fiyatlar düşünce ekran kartı alınması çok daha mantıklı.

Geri
Yukarı