6.000 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Anladığım kadarıyla biraz daha fazla bütçe lazım, eğer bir bilginiz varsa gene dediğim özelliklere yakın 6000-7500 TL civarı ne var arkadaşlar?

Casper, HP, MSI markalarına bu bütçede bakmayın çünkü MSI yok, Casper biraz dandik HP ise bu fiyat aralığında hep 60Hz.

Şu sıralar ben olsam almam ya da Monster beklerim ya da karacuma beklerim.

Son düzenleme:
Hangi programlar kullanılıyor bu bölümde. Ekran kartını oyun için mi istiyorsun?

Bildiğim kadarıyla bilgisayar programlama dersi var ama diğer derslerde dahil bu derste de hangi programlar var bilmiyorum, oyun oynarsam da çok fazla donanım isteyen oyunları oynayacağımı düşünmüyorum.

Casper, HP, MSI markalarına bu bütçede bakmayın çünkü MSI yok, Casper biraz dandik HP ise bu fiyat aralığında hep 60Hz.

Şu sıralar ben olsam almam ya da Monster beklerim ya da karacuma beklerim.

Karacumada çok indirim oluyor mu? Bir de Monster beklerim derken ne demek istediniz? Monster'da olabilir öneriniz var ise. Ama 7500 TL'yi aşabileceğimi sanmıyorum.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla bilgisayar programlama dersi var ama diğer derslerde dahil bu derste de hangi programlar var bilmiyorum, oyun oynarsam da çok fazla donanım isteyen oyunları oynayacağımı düşünmüyorum.

Karacumada çok indirim oluyor mu? Bir de Monster beklerim derken ne demek istediniz? Monster'da olabilir öneriniz var ise. Ama 7500 TL'yi aşabileceğimi sanmıyorum.

Yani şu sıralar Monster'da stok yok gelmesini bekle derim çoğu firma 400-500TL artarken Monster 200TL arttı.

Geri
Yukarı