6.000 TL güncel sıfır telefon önerisi

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, telefondan tek beklentim günlük kullanımda hiçbir şekilde donma, takılma yapmaması. Böyle bir şey olduğunda direkt soğutuyor kendinden. Telefonda hiç oyun oynamıyorum. Kullandığım uygulamalar: Netflix, Prime Video, Disney Plus, Instagram, Facebook ve bankacılık uygulamaları.

Bütçe: 6.000 TL.
Önceliğim Huawei marka bir telefon olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei markası güzel de Google yüzünden neftlixten tam verim alamayabilirsiniz ama ikinci el düşünürseniz Huawei memnun eder.

Bütçe olarak 8K civarına çıksam daha iyi olacak sanırım, bu fiyat bandına adam akıllı telefon bulamadım. Netflix için ne gibi bir sorun yaşarım? O konuda bilgim yok.

Merhaba, telefondan tek beklentim günlük kullanımda hiçbir şekilde donma, takılma yapmaması. Böyle bir şey olduğunda direkt soğutuyor kendinden. Telefonda hiç oyun oynamıyorum. Kullandığım uygulamalar: Netflix, Prime Video, Disney Plus, Instagram, Facebook ve bankacılık uygulamaları.

Bütçe: 6.000 TL.
Önceliğim Huawei marka bir telefon olabilir.

Huawei bulaşma en dandik telefon markasi su anda piyasadaki en kotü ekrana sahip kiriliabilir önerim Samsung.

Bütçe olarak 8K civarına çıksam daha iyi olacak sanırım, bu fiyat bandına adam akıllı telefon bulamadım. Netflix için ne gibi bir sorun yaşarım? O konuda bilgim yok.
Netflixte 1080p oynatılamayabilir. 8K civarına da Samsung Galaxy M33 5G var gibi. Yazılıma önem verdiğiniz için Xioamiler üzer sizi biraz.

Biraz daha arttırırsanız A72 ve A33'e de bakabilirsiniz.

Netflixte 1080p oynatılamayabilir. 8K civarına da Samsung Galaxy M33 5G var gibi. Yazılıma önem verdiğiniz için Xioamiler üzer sizi biraz.

Biraz daha arttırırsanız A72 ve A33'e de bakabilirsiniz.

Anladım. Aslında Huawei 9 SE modeli hoşuma gitti ama uygulama sorunu yaşatacak gibi duruyor. M33 Modeli üzer mi? Yazılım kısmını tam anlamadım, Xiaomi neden üzer?

Geri
Yukarı