6.000 TL Laptop Önerisi

Valiented

Kilopat
Daha fazla  

6K'yı geçmeyecek bir laptop arıyorum ve böyle bir laptop buldum. Tavsiye eder misiniz yoksa önerebileceğiniz 6K'yı geçmeyen başka bir laptop var mı?

6K'yı geçmeyecek bir laptop arıyorum ve böyle bir laptop buldum. Tavsiye eder misiniz yoksa önerebileceğiniz 6K'yı geçmeyen başka bir laptop var mı?
Oyun için ise alabileceğiniz en yüksek sistemlerden biri bu seçtiğiniz. Nedense laptoplar aşırı pahalı.

Sana gerçekten laptop gerekiyordur belki ve ne kadar araştırdın, bilgi sahibisin bilmediğimden şunu diyorum dostum. Ben direkt laptop önermiyorum. Biraz daha düşünebilirsin belki. 6000 TL ile 1650 GPU'da dolanmak yerine RTX 2060'li bir kasa alabilirsin.

AMA yine de laptop istiyorum diyorsan 6K fiyatına indirim yakalamadığın sürece böyle bir şey tercih edebilirsin. GTX 1650, 1050ti gibi kartlara sahip laptoplar.

Üniversitede de kullanabilmem için laptop almam daha iyi şuan yurtta kalacağımdan
Sana gerçekten laptop gerekiyordur belki ve ne kadar araştırdın, bilgi sahibisin bilmediğimden şunu diyorum dostum. Ben direkt laptop önermiyorum. Biraz daha düşünebilirsin belki. 6000 TL ile 1650 GPU'da dolanmak yerine RTX 2060'li bir kasa alabilirsin.

AMA yine de laptop istiyorum diyorsan 6K fiyatına indirim yakalamadığın sürece böyle bir şey tercih edebilirsin. GTX 1650, 1050ti gibi kartlara sahip laptoplar.

Üniversitede de kullanabilmem için laptop almam daha iyi şuan yurtta kalacağımdan
Evet genelde sürekli nedeni o oluyor fakat üniversitenin daha 1. yılı bitmeden bile tanışacağın 1-2 kişiyle kira bölüşüp kişi başı 300-400 TL'ye özgür olmak istemen olası bir ihtimal. O zaman baya pişman olabilirsin işte. Benim düşüncem bu çünkü :D aklını karıştırmayayım yine de.

Bu arada incelediğimde windows yüklü olarak gelmiyor gözüküyor, orjinal olması için satın almam mı gerekiyor yoksa kendim indirsem bir sorun olur mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı