6.000 TL sistem önerisi

Bütçe
6 Bin

1650 varken o alınmaz.

Mantıklı bro.

1650 varken o alınmaz.

Yani tabii ki alınmaz. Sistemi iyice ben butceyi dusurdum, maksat monitör falan da alınabilmesi.

Son düzenleyen: Moderatör:

1650 varken o alınmaz.
Bu sistemi almayı planlıyordum zaten. Yoksa bundan daha iyisi mecbur alacağım. 2 ay önce aynısını bir arkadaşım aldı 5.300tl ye 2 ayda 1k zam yapmışlar inanılmaz ya.
Mantıklı bro.

Yani tabii ki alınmaz. Sistemi iyice ben butceyi dusurdum, maksat monitör falan da alınabilmesi.
Sadece kasa reis.

Bu sistemi almayı planlıyordum zaten. Yoksa bundan daha iyisi mecbur alacağım. 2 ay önce aynısını bir arkadaşım aldı 5.300TL'ye 2 ayda 1K zam yapmışlar inanılmaz ya.

Sadece kasa reis.

Haklısınız bende alacağım PC'me alıcı var satacağım 5K'ya para koyup yapacağım bir şeyler artık.
Ama benim dediğimi alabilirsin.

Haklısınız bende alacağım PC'me alıcı var satacağım 5K'ya para koyup yapacağım bir şeyler artık.
Ama benim dediğimi alabilirsin.
Daha iyisi yoksa, onu alacağım. Maalesef alınmıyor ki bir şey. Şimdi almazsam 5 - 7 ay sonra, büyük ihtimal daha da artacak. En iyisi tam uçmadan almak.

Daha iyisi yoksa, onu alacağım. Maalesef alınmıyor ki bir şey. Şimdi almazsam 5 - 7 ay sonra, büyük ihtimal daha da artacak. En iyisi tam uçmadan almak.

Aynen öyle düşecek gibi değil biraz daha araştırın İncehesap'tan cuma günleri indirimler oluyor oraya da bakın.

Geri
Yukarı