6.000 TL telefon önerisi

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, elimde J7 Prime telefon var. Bugün şarj olmamaya başladı yaklaşık 5 yıldır kullanıyordum. Ömrünü tamamladı galiba. Sizden isteğim maksimum 6000₺ ve uzun ömürlü (yine 5-6 yıl götürse çok güzel olur.) Bir telefon önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dostlar selam, elimde J7 Prime telefon var. Bugün şarj olmamaya başladı yaklaşık 5 yıldır kullanıyordum. Ömrünü tamamladı galiba. Sizden isteğim maksimum 6000₺ ve uzun ömürlü (yine 5-6 yıl götürse çok güzel olur.) Bir telefon önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kriterler neler?

Kriterler neler?

Oyun oynayan bir insan değilim (bazı ufak tefek oyunlar dışında.), Instagram, Facebook, YouTube ve Pinterest ağırlıklı kullanıyorum. Bir de depolama alanı benim için önemli mümkünse 128 GB olması işime gelir. Kamera olarak pek bir kriterim yok j7'den dandik olmaz galiba çok profesyonel takılan birisi değilim kamera ile. Aklımada başka bir şey gelmiyor şu an. Düzenleme: Şarj konusuda uzun ömürlülük kadar önemli benim için.

Bu modeli takibe alırsan iyi olabilir. 15 gün kadar önce 4.750 kadar inip çıkmışlığı var. Tekrar indirime girebilir. Özellikleri bakımında iyi gibi.

Samsung M52.

Sarı siteden fırsat kovalarım dersen S20 FE fakat sıfır olsun kafam rahat olsun düşüncesindeyseniz M52 de güzeldir.

Sıfır olması benim için daha iyi olacaktır. Bugün evimin yakınındaki Samsung bayisine bakmaya gideceğim. Eğer S20 FE sıfırı bütçemi çok aşmıyorsa borç bulup alabilirim belki. Fakat şarj konusunda M52'nin gerisinde galiba. Şarj konusuda önemli benim için.
Sarı siteden fırsat kovalarım dersen S20 FE fakat sıfır olsun kafam rahat olsun düşüncesindeyseniz M52 de güzeldir.

Dostum yakınımdaki Xiaomi ve Samsung mağazalarına baktım M52 yokmuş A52 önerdiler Xiaomi mağazasıda M4 Pro önerdi nasıldır sence? Çünkü internet üzerinden alamayabilirim belki.

Son düzenleme:
Sıfır olması benim için daha iyi olacaktır. Bugün evimin yakınındaki Samsung bayisine bakmaya gideceğim. Eğer S20 FE sıfırı bütçemi çok aşmıyorsa borç bulup alabilirim belki. Fakat şarj konusunda M52'nin gerisinde galiba. Şarj konusuda önemli benim için.

Dostum yakınımdaki Xiaomi ve Samsung mağazalarına baktım M52 yokmuş A52 önerdiler Xiaomi mağazasıda M4 Pro önerdi nasıldır sence? Çünkü internet üzerinden alamayabilirim belki.

M serisi Samsung mağzalarında olmuyor diye biliyorum A52'den daha iyi bir cihaz M52 almaya çalışın Teknosa ve MediaMarkt mağzalarına da bakın.

Geri
Yukarı