6.000 TL yurt dışı telefon tavsiyesi

Teşekkür ederim bu cihaza 1 kere IMEI attırıp daha da IMEI ile ugraşmama durumu olur mu?

Evet cok doğru

Sağolun şuanki tr fiyatına tercih meselesi lakin yurt dısi fiyatına redmi note 12 vs cihazlar yerine tercih edilebilir bir telefon aklımda bu cihaz ile xiaomi nin eski amiral gemisi cihazları var
Ben de o ikilemde kalmıştım fakat Note 30'un kolay güncelleme aldığını öğrendim. Ayrıca telefon daha günceldi.

İnceleme videosu yayınlanmış. Buradan bakabilirsin.

Hangi cihazdan bahsediyorsunuz ?
Saydıginiz cihazlar biri sıfır digeri 2.el

Ben de o ikilemde kalmıştım fakat Note 30'un kolay güncelleme aldığını öğrendim. Ayrıca telefon daha günceldi.

İnceleme videosu yayınlanmış. Buradan bakabilirsin.
Bir diger aklım da da eski amiral gemileri var
2.el yurt disi

Saydıginiz cihazlar biri sıfır digeri 2.el

Bir diger aklım da da eski amiral gemileri var
2.el yurt disi

Eğer Mi 10t Pro alıp IMEI atarsanız güncellemede ve sıfırlamada sorun çıkmaz. Tek SIM yapılır.

Eğer Mi 11t alıp IMEI atarsanız Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Çift SIM olur. Direnç ile yapılırsa sorun çıkmaz

Eğer POCO F3 alıp direnç ile IMEI atarsanız Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Çift SIM olur.

Eğer Redmi K40 Gaming alıp IMEI atarsanız Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Direnç ile yapılırsa sorun olmaz.

Arasından önerdiklerim POCO F3 ve mi 10t Pro.

Son düzenleme:
Eğer mi 10t Pro alıp IMEI atarsanız güncellemede ve sıfırlamada sorun çıkmaz. Tek SIM yapılır.

Eğer mi 11t alıp IMEI atarsanız güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (istisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Çift SIM olur. Direnç ile yapılırsa sorun çıkmaz.

Eğer POCO F3 alıp direnç ile IMEI atarsanız güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Çift SIM olur.

Eğer Redmi K40 Gaming alıp IMEI atarsanız güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (istisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Direnç ile yapılırsa sorun olmaz.

Teşekkürler güncelleme yapmadan numaramı Google ile yedeklesem nasıl olur + sadece numaralar mı gider notlarım vb seyler de gider mi?

Mi11T-K40 Gaming alabilirsiniz.
Tesekkurler

Teşekkürler güncelleme yapmadan numaramı Google ile yedeklesem nasıl olur + sadece numaralar mı gider notlarım vb seyler de gider mi?

Teşekkürler

Hocam herhalde IMEI'den bahsediyorsunuz. IMEI öyle yedeklenmez. Google gibi platformlardan olmuyor. TWRP gibi Custom Revocery'ler veya bilgisayardan yedekleniyor. Verilerinizi mi hesabınıza yedeklemenizi öneririm.

Eğer Mi 10t Pro alıp IMEI atarsanız güncellemede ve sıfırlamada sorun çıkmaz. Tek SIM yapılır.

Eğer Mi 11t alıp IMEI atarsanız Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Çift SIM olur. Direnç ile yapılırsa sorun çıkmaz

Eğer POCO F3 alıp direnç ile IMEI atarsanız Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Çift SIM olur.

Eğer Redmi K40 Gaming alıp IMEI atarsanız Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.) Direnç ile yapılırsa sorun olmaz.

Merhaba infinix note 30 veyahut xiaomi redmi note 12 pro serisi ve pro plus serisi imei atinca sorun olur mu veri kaybı vs

Merhaba Infinix Note 30 veyahut Xiaomi Redmi Note 12 Pro serisi ve Pro Plus serisi IMEI atinca sorun olur mu veri kaybı vs

Infinix Note 30 - Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro Plus 5G - Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

Infinix Note 30 - Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.

Redmi Note 12 Pro 5G / Pro Plus 5G - Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
numaraları googlegibi yedekleme aracılığla yedeklesem sorun olur mu + istisna durumlar nedir
bazı forum yazıların da android güncellemesi ilen mevcut android sürümüne yüklü imei gider mi telefon sıfırlanır demişler

Yurt dışı cihaz almanı tavsiye etmem. İkinci el S10'ya da P30 almanı tavsiye ederim.
neden efenim; bana göre şöyle bakış açım var garantisi bitip + kullanımı belli olmayan ikinci el cihazlara bu düşünceden ısınamıyorum sıfır paketli lakin yurtdışı cihazlara bu yüzden daha yakınım sizi yurt dışı cihaza ısındıramayan nedir?

Geri
Yukarı