6.000 TL'ye kadar Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
6000

Recepbaltas61

Decapat
Daha fazla  
Öncelikla selamünaleyküm, ben Wireless bir oyun kulaklığı arıyorum. FPS oyunları için bütçe 6.000 civarı. Gecikmesiz her şeyiyle kaliteli bir kulaklık. Aklımda Logitech G PRO X Wireless ve HyperX Cloud Alpha Wireless var. Önerinizi yazın bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS oyunları için Logitech G PRO X gayet iyi seçim.

Öncelikla selamünaleyküm, ben Wireless bir oyun kulaklığı arıyorum. FPS oyunları için bütçe 6.000 civarı. Gecikmesiz her şeyiyle kaliteli bir kulaklık. Aklımda Logitech G PRO X Wireless ve HyperX Cloud Alpha Wireless var. Önerinizi yazın bekliyorum.
G pro x güzel kulakliktir , G PRO X 2 ise çok daha iyidir, EQ yapmayi bilmeyip sonrada "sesleri çok boğuk" diyen cahil arkadaşlarımız var . Logitech 'i G pro x serisinden sonra G pro x2'yi çıkardıktan sonra harbiden kulaklığa değişik yapmış ses bakımından fakat Blackshark V2 pro 2020 modelinde de ses ayni 2023'tede. Blackshark V2 pro şuan 5000 kusur olsa alınabilir derdim ama bence 7000 TL'yi asl hakketmiyor, G PRO X veya NOVA 7 öneririm .

Önerilen kulaklıkların hepsi ağır kulaklıklar birkaç saatten sonra yoruyorlar. G733 al keyfine bak derim. Zaten G733 de fazlasıyla iyi bir kulaklık.

Önerilen kulaklıkların hepsi ağır kulaklıklar birkaç saatten sonra yoruyorlar. G733 al keyfine bak derim. Zaten G733 de fazlasıyla iyi bir kulaklık.
4000 TL'ye göre evet güzel fakat 6000 TL bütçede zayıf kalıyor bizim evde var açıkçası bana hitap etmiyor evet sesi 4K'ya göre güzel fakat sesi az ve mik kalitesine aşırı önem veriyorum.

4000 TL'ye göre evet güzel fakat 6000 TL bütçede zayıf kalıyor bizim evde var açıkçası bana hitap etmiyor evet sesi 4K'ya göre güzel fakat sesi az ve mik kalitesine aşırı önem veriyorum.

Sesi benim için az değil açıkçası. Daha fazlası sağlıklı da değil zaten. 6000₺'ye satılan kulakların da ekstra özellikleri olabilmesine karşın aradaki fiyat farkı klasman farkı oluşturmuyor. Aynı segment ürünler. (Logitech'in TR'de sattığı ürünler uygun oluyor genel olarak.) Bahsi geçen diğer ürünlerin de dolar/euro bazındaki fiyatlarını kontrol edip kıyaslarsan demek istediğimi anlayabilirsin.

Geri
Yukarı