6.000 TL'ye kulaklık önerisi

astralwie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, günlük hayatta oyun ve bilgisayar başında Spotify ihtiyaçlarımı gidermek ve ayrıca arkadaşlarımla Discord vs üzerinden konuşabilmek için mikrofonu olan rahat (tercihen kablosuz ama kablolu da olabilir, değerlendiririm duruma göre) bir headset veya IEM kulaklık+mikrofon önerilerinize talibim.

Önemsediğim noktalar ses kalitesinin iyi olması ve headset olması durumunda baş ağrıtmayacak bir şeyler olması. Ayrıca IEM+mikrofon önerecek olursanız bu ürünlerin önerilerine de açığım. Teşekkür ederim yardımınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair HS80 aldım 2 gün önce ancak kafamda yeterince rahat gelmiyor, çok ağır bence dolayısıyla iade etmeyi düşünüyorum, bu sebepten ötürü daha farklı seçeneklere bakayım dedim.

HyperX düşünüyordum aslında ama yeni üretimlerin HP tarafından yapıldığı ve kalitenin bayağı düştüğünü duydum, bu durum hakkında bir bilginiz var mı?
G733 hakkında da genel olarak ses kalitesi peki iyi değil diyorlar, bilmiyorum doğruluğu nedir

Son düzenleme:
Corsair HS80 aldım 2 gün önce ancak kafamda yeterince rahat gelmiyor, çok ağır bence dolayısıyla iade etmeyi düşünüyorum, bu sebepten ötürü daha farklı seçeneklere bakayım dedim.

HyperX düşünüyordum aslında ama yeni üretimlerin HP tarafından yapıldığı ve kalitenin bayağı düştüğünü duydum, bu durum hakkında bir bilginiz var mı?

G733 hakkında da genel olarak ses kalitesi peki iyi değil diyorlar, bilmiyorum doğruluğu nedir?

Kullanan birisi değilim lakin arkadaşımda var bundan önce Cloud 2 kullanıyordu. Ondan çok daha iyi oldugunu söyledi bana. Tabii ses kalitesi kişiden kişiye değişen bir etkendir. Renk gibi.

Geri
Yukarı