6.000TL laptop önerisi

Cryable

Centipat
Merhaba arkadaşlar, üniversite ve oyun için bir laptop almak istiyorum.

Bütçem 6000TL(100-200TL aşabiliriz)

İstediğim özellikler;

Bilgisayarın zarif durmasını istiyorum çünkü zaman zaman okula götürüp sunum yapmam gerekecek, bunu Gaming laptopla yapmak istemiyorum. Zaten taşınması da zor oluyor Gaming laptoplarin.

Boş vakitlerimde oyun oynuyordum, grafik delisi bir oyuncu değilim orta-dusuk ayarlarda bir oyunu akıcı oynatsin yeterli.

5-6DK'lık video editleri yapıyorum zaman zaman bu yüzden işlemcisinin ve ekran kartının düzgün bir şey olmasını istiyorum (en azından 1050 ve üzeri bir ekran kartı)

FreeDOS olabilir, ben kendim yüklerim.
Mümkünse 256 GB SSD'li bir cihaz olsun ilerleyen dönemde ben alan ve RAM yükseltmesi yapabilirim.
1080p ekran

Bu işlerden maalesef pek anlamıyorum, bunlara uygun öneriler verirseniz çok mutlu olurum.

ACER SWIFT 3 AMD RYZEN 7 3700U 2.3GHZ-8GB-256GB SSD-14"-RX540 2GB-W10
Bunun Radeon RX ekran kartı var.
Tek bir ekranı 14 inç.

Merhaba arkadaşlar, üniversite ve oyun için bir laptop almak istiyorum.

Bütçem 6000TL(100-200TL aşabiliriz)

İstediğim özellikler;

Bilgisayarın zarif durmasını istiyorum çünkü zaman zaman okula götürüp sunum yapmam gerekecek, bunu Gaming laptopla yapmak istemiyorum. Zaten taşınması da zor oluyor Gaming laptoplarin.

Boş vakitlerimde oyun oynuyordum, grafik delisi bir oyuncu değilim orta-dusuk ayarlarda bir oyunu akıcı oynatsin yeterli.

5-6DK'lık video editleri yapıyorum zaman zaman bu yüzden işlemcisinin ve ekran kartının düzgün bir şey olmasını istiyorum (en azından 1050 ve üzeri bir ekran kartı)

FreeDOS olabilir, ben kendim yüklerim.
Mümkünse 256 GB SSD'li bir cihaz olsun ilerleyen dönemde ben alan ve RAM yükseltmesi yapabilirim.
1080P ekran

Bu işlerden maalesef pek anlamıyorum, bunlara uygun öneriler verirseniz çok mutlu olurum.

Nirvana S500'ün şu konfigürasyonu işini görecektir diye düşünüyorum dostum:

10. Nesil Intel® Core™ i5 10210U
Windows® 10 Home ML
NVIDIA® GeForce® MX230 2 GB GDDR5 64 Bit
16 GB DDR4
500GB NVMe SSD
15.6" FHD TN LED Ekran
Metalik Gümüş Gri
362x247X19.9 mm

Casper Nirvana S500

Geri
Yukarı