6-10 bin TL 144Hz veya üstü monitör önerisi

Bütçe
6 ila 10 bin TL arası

hypnoseum

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X (8 CORE) | ASUS RTX 3070 8GB | 16GB RAM | 1TB HAFIZA
Merhaba, aylar önce bir bilgisayar almıştım ancak evde monitör var diye yenisini almak istemedik. Ancak zaman geçtikçe fark ettim monitörün kalitesi gerçekten çok kötü. Örneğin internet kafeye gittiğimde monitörler capcanlı, kaliteli duruyordu ancak benim monitörümde tam anlamıyla pikselleri sayabiliyorsunuz 😂 Neyse çok uzatmayayım 6 ila 10 bin TL arası bütçem var. Monitör 144Hz veya üstü, 0.5ms veya altı, 1920x1080 veya üstü, HDR destekli 26-27 inç bir monitör tüm isteklerimi karşılayacaktır. Monitörler hakkında çok bir bilgi sahibi değilim ekran kalitesi için HDR dedim ama daha iyisi nedir bir fikrim yok. Önerebileceğiniz bir monitör var mı? Ya da bu özellikleri bu fiyatta zor bulursun derseniz de bu özelliklere yakın monitör var mıdır? Okuduğunuz için teşekkürler biraz uzattım 😁

Merhaba, aylar önce bir bilgisayar almıştım ancak evde monitör var diye yenisini almak istemedik. Ancak zaman geçtikçe fark ettim monitörün kalitesi gerçekten çok kötü. Örneğin internet kafeye gittiğimde monitörler capcanlı, kaliteli duruyordu ancak benim monitörümde tam anlamıyla pikselleri sayabiliyorsunuz 😂 neyse çok uzatmayayım 6 ila 10 bin TL arası bütçem var. Monitör 144Hz veya üstü, 0.5ms veya altı, 1920x1080 veya üstü, HDR destekli 26-27 inç bir monitör tüm isteklerimi karşılayacaktır. Monitörler hakkında çok bir bilgi sahibi değilim ekran kalitesi için HDR dedim ama daha iyisi nedir bir fikrim yok. Önerebileceğiniz bir monitör var mı? Ya da bu özellikleri bu fiyatta zor bulursun derseniz de bu özelliklere yakın monitör var mıdır? Okuduğunuz için teşekkürler biraz uzattım 😁

Bende yakın zamanda bunu almayı düşünüyorum hocam nasipse bir bakın isterseniz fena durmuyor.

Merhaba, aylar önce bir bilgisayar almıştım ancak evde monitör var diye yenisini almak istemedik. Ancak zaman geçtikçe fark ettim monitörün kalitesi gerçekten çok kötü. Örneğin internet kafeye gittiğimde monitörler capcanlı, kaliteli duruyordu ancak benim monitörümde tam anlamıyla pikselleri sayabiliyorsunuz 😂 neyse çok uzatmayayım 6 ila 10 bin TL arası bütçem var. Monitör 144Hz veya üstü, 0.5ms veya altı, 1920x1080 veya üstü, HDR destekli 26-27 inç bir monitör tüm isteklerimi karşılayacaktır. Monitörler hakkında çok bir bilgi sahibi değilim ekran kalitesi için HDR dedim ama daha iyisi nedir bir fikrim yok. Önerebileceğiniz bir monitör var mı? Ya da bu özellikleri bu fiyatta zor bulursun derseniz de bu özelliklere yakın monitör var mıdır? Okuduğunuz için teşekkürler biraz uzattım 😁

Ya da
Ve benzeri

2K kaldırırmı derken nasıl karar verebiliriz? Sistem gayet iyi kaldırır diye düşünüyorum.

Lenovo olan gayet güzel gibi benim bilgisayarımda Legion zaten iyi olur teşekkürler tavsiyeniz için.

2K kaldırır mı derken nasıl karar verebiliriz? Sistem gayet iyi kaldırır diye düşünüyorum.

1080P'de aldığın FPS ile 2K'da alacağın FPS farklı olacaktır.
3070 8 GB ile yüksek grafikli oyunlarda VRAM yetersiz kalır.
4060 8 GB için bile 2K çoğu zaman önerilmiyor. Bu yüzden söyledim. Bunun harici monitör güzel.

1080P'de aldığın FPS ile 2K'da alacağın FPS farklı olacaktır.
3070 8 GB ile yüksek grafikli oyunlarda VRAM yetersiz kalır.
4060 8 GB için bile 2K çoğu zaman önerilmiyor. Bu yüzden söyledim. Bunun harici monitör güzel.
@Saint Lucia hocam merhaba arkadaşın konusuna yazıyorum kendisinden özür dilerim ben sizden PlayStation 5 için 6-7k civarlarında monitör önerisi istiyorum ne önerebilirsiniz hadi taş çatlasa 8k olabilir üstü pek olmaz şimdiden teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı