6-7 bin TL film ve YouTube'da video izlemek için monitör önerisi

Bütçe
6000-7000

Cavushan

Decapat
Yer
GAZİANTEP
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6-Core-ID-COOLING SE-214-XT 68.2 CFM CPU Cooler-MSI B550-A PRO ATX AM4 ana kart -Kingston FURY Beast 8 GB (4x8 GB) DDR4-3200 CL16 Ram-KIOXIA EXCERIA PLUS G2 500 GB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-Samsung 970 Evo Plus 1 TB M.2-2280 PCIe 3.0 X4 NVME SSD-XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 6600 XT 8 GB Ekran kartı-Deepcool CG560 ATX Mid Tower-NZXT C650 (2022) 650 W 80+ Gold Certified Fully Modular ATX Power-
Meslek
ZABIT KATİBİ
Merhaba;

Birinci monitör olarak sadece oyun için Dell 23.8″ G2422HS kullanıyorum ancak oyun oynarken video izlemeyi çok seviyorum, özellikle YouTube'da bulunan dikey videolar ve bazen de film izlemek için ikinci bir monitöre daha ihtiyacım var. Kesinlikle pivot özelliğinin olması gerekiyor çünkü dikey video izliyorum, ayrıca masamda daha estetik duracağını düşünüyorum. Bu bağlamda önerebileceğiniz monitör tavsiyelerinizi bekliyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yanıtınız için teşekkür ederim dikkatimi çekti doğrusu 2K ve pivot olması çok güzel ayrıca 75 Hz video ve film için yeterli bir oran zannımca biraz daha bekleyip farklı seçeneklere de bakmak istiyorum önerinizi şu an ilk sıraya almış oldum tekrardan teşekkür ederim.

Alternatif olarak VG249QL3a modeline de bakabilirsiniz. IPS panel pivot özelliği var ve 180Hz.

Yanıtınız için teşekkür ederim ancak inceleme videolarında pivot özelliğinin istediğim gibi olmadığını gördüm. Dikey olmuyor baktığım kadarı ile?

Şu an için Teknosa 7000 ₺ fiyat ile satıyor 7k yüksek mi sizce ? @Knover

Son düzenleme:
Yanıtınız için teşekkür ederim ancak inceleme videolarında pivot özelliğinin istediğim gibi olmadığını gördüm. Dikey olmuyor baktığım kadarı ile?

Şu an için Teknosa 7000 ₺ fiyat ile satıyor 7K yüksek mi sizce? @Knover

1400TL ucuzu varken yüksek yani niye Teknosa'dan alacaksınızki?

1400TL ucuzu varken yüksek yani niye Teknosa'dan alacaksınızki?

Yok sadece o edere değer mi çünkü netten alma vb konularda N11 kullanmadım genellikli Amazon veya İtopya üzerinden alıyorum o açıdan sordum.

Güncelleme ürünü N11 üzerinden 5480 TL'ye satın aldım öneriniz için çok teşekkür ederim. Umarım memnun kalırım. @Knover

Son düzenleme:

Geri
Yukarı