6-7 bin TL telefon önerisi

bar0N

Centipat
Yer
Samsun
Şu anda Honor 7S var ve bozuldu bozulcak 128 olsun yeter telefonu çok kullanmıyorum arada bir Instagram falan giriyorum ablamda Redmi Note 10S var o güzel midir ya da başka önerilerede açığım. İkinci el istemiyorum.

Şu anda Honor 7S var ve bozuldu bozulcak 128 olsun yeter telefonu çok kullanmıyorum arada bir Instagram falan giriyorum ablamda Redmi Note 10S var o güzel midir ya da başka önerilerede açığım. İkinci el istemiyorum.

Redmi Note 10S kullanıyorum gayet memnunum fakat artık son güncellemesini alacak ve Android 14 almayacak telefonun başına her şey geldi hala çalışıyor bence F/P bir telefon oyun oynayacaksanız'da sizi idare eder bence alınabilir güncellemeyi kafanıza takmıyorsanız ve günlük kullanım için alıyorsanız hiçbir sıkıntı çıkarmaz ben degistirmeyi düşünüyorum Samsung A34 almayı düşünüyorum oda gayet güzel F/P bir telefon bütçeyi yükseltebilirseniz bakın bence.

Çöptür kendisi.
Pek iyi olmadığı biliyorum fakat fiyatındaki rakipleriyle denk destek vb. konularda samsung rakiplerinden bi tik onde olduğu için önerdim

Samsung A34 almayı düşünüyorum oda gayet güzel F/P bir telefon bütçeyi yükseltebilirseniz bakın bence.
Kullanma fırsatım olmuştu rakiplerinden çok önde bir cihaz a34 fiyatını hakediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı