6-7 bin TL'ye 144-165 Hz IPS monitör önerisi

• Konuyu başlatan rowz7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 172
Evet, tercih sizin ancak bu atılan ürünler arasında en ağır basan taraf AOC sonrasında artık lenevo ve dell geliyor diye düşünüyorum. AOC'un bu indirimi daha kolay kolay gelmez diye düşünüyorum bilginiz olsun.;

Belkide gelir bilemiyorum:D

Evet, tercih sizin ancak bu atılan ürünler arasında en ağır basan taraf AOC sonrasında artık Lenovo ve Dell geliyor diye düşünüyorum. AOC'un bu indirimi daha kolay kolay gelmez diye düşünüyorum bilginiz olsun.

Belkide gelir bilemiyorum:D

Hocam BenQ kaliteli değil mi Dell mi daha iyi Zowie serisi haric.

Olay burada verdiğin paraya aldığın özelliktir. Benq'nun verdiğiniz 7k'ya benzer özellikleri 5k'Lık olan dell'den alabiliyorsunuz. Olay ne verdim ne aldığım hesabına dönüyor.

7 bin Tl verip 2k 165 almaktansa 1080p 165 almak mantıklı değil diye düşünüyorum.

Olay burada verdiğin paraya aldığın özelliktir. BenQ'nun verdiğiniz 7K'ya benzer özellikleri 5K'lık olan Dell'den alabiliyorsunuz. Olay ne verdim ne aldığım hesabına dönüyor.

7 bin TL verip 2K 165 almaktansa 1080p 165 almak mantıklı değil diye düşünüyorum.

Doğru hocam bilemedim cok kaliteli model olsa o kadar indirim yapmazlar diye düşünuyorum AOC.

Bir şey çıksa bile arkanızda kapı gibi bir THH var rahat olun. Soru halinde süreç yavaş işlese bile burada veya başka forumlarda olsun yazan bir çok kişi hakkını alabiliyor.

Ek olarak indirimin sebebi firmanın kuruluş yıl dönümü sebebiyle olabilir.

Olay burada verdiğin paraya aldığın özelliktir. BenQ'nun verdiğiniz 7K'ya benzer özellikleri 5K'lık olan Dell'den alabiliyorsunuz. Olay ne verdim ne aldığım hesabına dönüyor.

7 bin TL verip 2K 165 almaktansa 1080p 165 almak mantıklı değil diye düşünüyorum.

Hocam 3-5 çıkarak fiyat artıyor vala :D

Geri
Yukarı