6-7 bin TL'ye oyun koltuğu önerisi

A7TomiC

Centipat
Daha fazla  
Boy: 1.75
Kilo: 70.
İyi günler dostlar, 7.000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi lazım. Belki zorlarsam 8.000 TL'ye çıkabilirim.
Forum üzerinde birçok markaya baktım, insanların yarısı övmüş, yarısı gömmüş. Karar veremedim. Bu fiyatlara güzel ve konforlu bir koltuk önerisi lazım.

Xprime King modelini almıştım 4 yıl oldu. Xprime'ın yeni modellerini denemek lazım King modeli deri olduğu için yakıyor koltuk minderi kullanmak zorunda kalıyorsun yazları.

Boy: 1.75
Kilo: 70.
İyi günler dostlar, 7.000 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi lazım. Belki zorlarsam 8.000 TL'ye çıkabilirim.
Forum üzerinde birçok markaya baktım, insanların yarısı övmüş, yarısı gömmüş. Karar veremedim. Bu fiyatlara güzel ve konforlu bir koltuk önerisi lazım.

Fab v1 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu bunu ben kullanıyorum hocam. Şükür kavuşturana. Aynı marka farklı modeller de öneririm.

İyi midir hocam artık ince düşünemiyorum yok 1000 lira az verip şunu alayım daha iyi yok 500 lira verip şunu alırım falan düşünemiyorum taktik maktik yok kısacası.

Bu ürünü alabilirsiniz, ama arkadaşın dediği gibi fiyatı şu an çok yüksek. Takip edin 6 bin civarına düşer bence o zaman alırsınız.

Amazon'da 6300 TL olarak gözüküyor iyi midir hocam.

İyi midir hocam artık ince düşünemiyorum yok 1000 lira az verip şunu alayım daha iyi yok 500 lira verip şunu alırım falan düşünemiyorum taktik maktik yok kısacası.

Amazon'da 6300 TL olarak gözüküyor iyi midir hocam.
İyi sayılabilir. Bana göre 5.500 falan olması gerekir en fazla ama piyasa belli :(

Geri
Yukarı