6 Amper 67W Şarj Kablosu Önerisi

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
İyi günler. Xiaomi 11T kullanıcısıyım. Telefon 11V 6.1A 67W hızlı şarj destekliyor. Şarj aletim var ancak kablosu yok.

Bu yüzden "6 Amper" Type-C şarj kablosu bakıyorum ancak bulamıyorum.

Kabloları ve şarj aletlerini araştırmak istedim ve birkaç tane sertifika (USB-IF VS.) çıktı karşıma. Bunlar attığınız modelde mevcut mu acaba?

Usams'ı ilk defa duydum. 67W orijinal Xiaomi kablosunu 120TL'ye buldum. 60TL farka değer mi? Ayrıca aynı fiyata ekranlî Baseus 66W da buldum. Hangi markayı önerirsiniz?

Kabloları ve şarj aletlerini araştırmak istedim ve birkaç tane sertifika (USB-IF VS.) çıktı karşıma. Bunlar attığınız modelde mevcut mu acaba?

Usams'ı ilk defa duydum. 67W orijinal Xiaomi kablosunu 120TL'ye buldum. 60TL farka değer mi? Ayrıca aynı fiyata ekranlî Baseus 66W da buldum. Hangi markayı önerirsiniz?
Nereden buldunuz hocam?

Ben su anda şarj aleti ariyorum skooter icin orijinali 67,2 v 1, 75ah.
Ama Amazon'da buldugum 67,2 v ve 1,5 ah. Bunu alsam ne kaybim olur çalışır mı?

Ben su anda şarj aleti ariyorum skooter icin orijinali 67,2 v 1, 75ah.
Ama Amazon'da buldugum 67,2 v ve 1,5 ah. Bunu alsam ne kaybim olur çalışır mı?
Ne demek istediğinizi anlamadım. 67 Volt bir şarj aleti yok. O 67 Watt'tır. AH dediğinizin ne olduğunu bilmiyorum.

Ben Baseus'un 6A kablosunu aldım ancak Mi Turbo Şarj çalışmıyor. Anladığım kadarıyla orijinal şarj kablosu olmak zorunda. Yoksa 67W kullanamıyorsunuz.

Geri
Yukarı