6 ayda 0'dan AYT 60 net yapmak mümkün mü?

2 yılda düzenli çalışıp AYT de 60 net civarı yapan adamı 6 ayda geçeceğim diyorsun ne yazık ki imkansız. Bide 14 saat gereksiz uzun verimsiz olur..
2 yıl düzenli ayt çalışan adam 5k için yarışıyor eğer zaten 40k hedefliyorsa kapasitesi de bellidir

Hayır günlük çalışıyordum fakat konuları ilk defa öğrendiğim için biraz anlaya anlaya devam ediyorum, o yüzden netlerim düşük kaldı sanırım.

Mezuna bırakacağım muhtemelen TYT netlerim düşük. AYT ile beraber götürebilir miyim 6 ayda bende düşünmekteyim, arkadaşların yorumlarından sonra umudumu kaybettim.😅

2025 YKS için hazırlanmaya devam edeceğim sanırım. Herkese cevapları ve tavsiyeleri için teşekkürler 🙏
Sana yapamaz diyen adamlar teknolojik alet incelemesinden beyni erimiş ya da 20-25 yaşında yksye bile girmemiş adamlar dersten haberleri yok boş boş konuşuyorlar

2 yıl düzenli ayt çalışan adam 5k için yarışıyor eğer zaten 40k hedefliyorsa kapasitesi de bellidir
Hocam 6 ayda 40k gibi bir sıralama maalesef imkansıza yakın evet başaranlar olmuş olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz.

Hocam 6 ayda 40k gibi bir sıralama maalesef imkansıza yakın evet başaranlar olmuş olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz.
Bence yapar 2 ayda yarım yamalak çalışarak 37 netten 74.5 nete çıkmıştım mantığını anladıktan sonra dersler aşırı basit bir de yeni nesil hikayesi var profilinizde diş hekimi yazıyor yüksek puan aldığınızı varsayıyorum gerçekten çalışıp da yapamadığınız konu oldu mu

Bence yapar 2 ayda yarım yamalak çalışarak 37 netten 74.5 nete çıkmıştım mantığını anladıktan sonra dersler aşırı basit bir de yeni nesil hikayesi var profilinizde diş hekimi yazıyor yüksek puan aldığınızı varsayıyorum gerçekten çalışıp da yapamadığınız konu oldu mu
Derece yapması imkansız ama adamın potansiyeli varsa çok rahat 40kya girer şu anda yüksek net yapan adamlarda 6 ay gibi bir sürede yapıyor dün kardeşim 97 net yapmış yazın çoğunlukla oyun oynamasına rağmen adamın aytye yatkınlığı varsa hızlı anlayıp öğrenebiliyorsa tyt 100 nete çıkar ayt 40-50 nete çıksa bile 30k civarı gibi bir şeydi bu netler yanlış hatırlamıyorsam

Derece yapması imkansız ama adamın potansiyeli varsa çok rahat 40kya girer şu anda yüksek net yapan adamlarda 6 ay gibi bir sürede yapıyor dün kardeşim 97 net yapmış yazın çoğunlukla oyun oynamasına rağmen
Yani çalışıp da yapılamayacak konu kolay kolay olmaz. Bakalım umarım konu sahibi beni yanıltır:)

Hayır günlük çalışıyordum fakat konuları ilk defa öğrendiğim için biraz anlaya anlaya devam ediyorum, o yüzden netlerim düşük kaldı sanırım.

Mezuna bırakacağım muhtemelen TYT netlerim düşük. AYT ile beraber götürebilir miyim 6 ayda bende düşünmekteyim, arkadaşların yorumlarından sonra umudumu kaybettim.😅

2025 YKS için hazırlanmaya devam edeceğim sanırım. Herkese cevapları ve tavsiyeleri için teşekkürler 🙏

6 ayda her şeyi değiştirirsin, 60 AYT aşırı zor bir şey değil. Gelen yorumları okuyorum cidden hiçbir şey bildikleri yok, ya YKS sürecindeler rakip eliyorlar ya da o psikolojiye hiçbir zaman girmemişler. Lise müfredatındaki hiçbir ders zor değil, sadece çelik gibi iradeye sahip olmak lazım.

Merhaba arkadaşlar. Liseye sadece 9. sınıfta gittim AYT derslerini hiç görmedim yani. Son 4 aydır falan TYT çalışıyorum 20 netlerden 60 civarına geldim. Normalde mezuna bırakıp 2025 için hazırlanacaktım fakat kendime bir yol planı çizdim bunun içinde 40-70 bin arasinda sıralama yapmam lazım. Sizce mümkün mü bu sıralamayı yapmam? Dersleri hiç görmediğim için size soruyorum zor mu? Yoksa yapabilir miyim? Günde 10 ile 14 saat arası çalışmaktayım. Cevaplarınız için teşekkürler.
Hayır mümkün değil.

6 ayda her şeyi değiştirirsin, 60 AYT aşırı zor bir şey değil. Gelen yorumları okuyorum cidden hiçbir şey bildikleri yok, ya YKS sürecindeler rakip eliyorlar ya da o psikolojiye hiçbir zaman girmemişler. Lise müfredatındaki hiçbir ders zor değil, sadece çelik gibi iradeye sahip olmak lazım.
Çalışıp netleri arttırarak sıralamada öne çıkmak (n)
Technopattan rakip eleyerek sıralamada öne çıkmak (y)
Harbiden acaba buradan rakip eleyerek sınav kazanma kafasında olan var mı acaba :D

Çalışıp netleri arttırarak sıralamada öne çıkmak (n)
Technopat'tan rakip eleyerek sıralamada öne çıkmak (y)
Harbiden acaba buradan rakip eleyerek sınav kazanma kafasında olan var mı acaba :D

Var dostum, emin ol bu ülkede aklının almayacağı kadar o seviyelere hatta daha altına düşen insanlar var.

Bir de şunu ekleyeyim; sadece rakip eleme amacı olur demek istemedim, bilgisiz olmasına rağmen biliyormuş gibi konuşup moral bozan kişileri de kapsadım.

Geri
Yukarı