6 ayda sayısal 200 bin yapılır mı?

Selamlar, Obp çok avantaj veriyor. 90 obp olduğuna göre altyapınız var diye tahmin ediyorum. 10-11 saat bana fazla gibi geldi verim alabileceğinizden emin misiniz? Eğer verimli geçecek ise günde 10 saat çok ciddi süre, 150 k üstüne çıkarsınız rahat. Ama önemli olan soru gündd 10 saat verim alabilir misiniz? Yanıtınız hayır ise verimli bir 7 saat dersi tercih ederim.
Bir an önce başlayın diyorum ilk konunuzu bitirince moral artışı ile daha fazla istersiniz. 150k verimli çalışma ile yapılır 200 günde.
Şöyle bir challange da öneririm her gün bir önceki günden fazla soru çözmek.
Mesela 1. Gün 100 soru çözdünüz 2. Gün 100den fazla olsun

Hocam OBP 90 ama lise konuların hepsini unuttum o yüzden hiç bir şey hatırlamıyorum 3 yıl sonra tekrar gireceğim ve sıfırdan hazırlanacağım en baştan o yüzden 200 günde 150 bin yapılır mı diye sordum ve evet tüm gün evdeyim o yüzden 10-11 saat çalışabilirim hocam.

Günde 9 saat verimli ders +1 saat paragraf ile sıfırdan 6 ayda 150k yapılabilir (90 OBP çok büyük etken) ama önemli olan anlayarak çalışmak. Eğer anlamadan sırf çalışıyorum demek için masaya geçerseniz yanlışların doğrusunu öğrenemez iseniz isterseniz 24 saatin 25 saati çalışın faydası olmaz.Ayrıca matematik üzerinde çok durmanızı tavsiye ediyorum çok belirleyici yks de

Çok teşekkür ederim sizce 200 gün uzun mu? Bu süreç için.

valla çok teşekkür ederim bu geceden hatta 20 dk sonra başlıyorum tüm bilgileriniz teşekkür ederim

2020 sonucum.

2021 sonucum sınav anını yönetemedim AYT fen ve matematikte biraz daha dikkatli olsam en az 25-30k yapacağımı biliyordum çalış hocam.

Netleriniz kaçtı hocam TYT AYT.

200k ile gireceğin üniversiteden hayır gelmez kendini mezuna kalacakmış gibi ayarla 1.5 sene düzgün çalış eli yüzü düzgün bir üniversiteye gir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…