6 ayda sayısal 200 bin yapılır mı?

Hocam merhaba konu açılmışken bende bir şey soracağım selamlar sevgiler öncelikle şu an sınava tam 200 gün var YKS çalışmaya daha yeni başlayacağım günde 10-11 saat çalışabilirim vaktim var şunu sormak istiyorum 200 günde sıfırdan çalışmayı başlayan birisi günde 10-11 saat çalışarak sayısalda 150 bin yapılabilir mi? OBP 90.
Selamlar, Obp çok avantaj veriyor. 90 obp olduğuna göre altyapınız var diye tahmin ediyorum. 10-11 saat bana fazla gibi geldi verim alabileceğinizden emin misiniz? Eğer verimli geçecek ise günde 10 saat çok ciddi süre, 150 k üstüne çıkarsınız rahat. Ama önemli olan soru gündd 10 saat verim alabilir misiniz? Yanıtınız hayır ise verimli bir 7 saat dersi tercih ederim.
Bir an önce başlayın diyorum ilk konunuzu bitirince moral artışı ile daha fazla istersiniz. 150k verimli çalışma ile yapılır 200 günde.
Şöyle bir challange da öneririm her gün bir önceki günden fazla soru çözmek.
Mesela 1. Gün 100 soru çözdünüz 2. Gün 100den fazla olsun

Selamlar, OBP çok avantaj veriyor. 90 OBP olduğuna göre altyapınız var diye tahmin ediyorum. 10-11 saat bana fazla gibi geldi verim alabileceğinizden emin misiniz? Eğer verimli geçecek ise günde 10 saat çok ciddi süre, 150 k üstüne çıkarsınız rahat. Ama önemli olan soru gündd 10 saat verim alabilir misiniz? Yanıtınız hayır ise verimli bir 7 saat dersi tercih ederim.
Bir an önce başlayın diyorum ilk konunuzu bitirince moral artışı ile daha fazla istersiniz. 150k verimli çalışma ile yapılır 200 günde.

Hocam OBP 90 ama lise konuların hepsini unuttum o yüzden hiç bir şey hatırlamıyorum :D 3 yıl sonra tekrar gireceğim ve sıfırdan hazırlanacağım en baştan o yüzden 200 günde 150 bin yapılır mı diye sordum ve evet tüm gün evdeyim o yüzden 10-11 saat çalışabilirim hocam.

Hocam OBP 90 ama lise konuların hepsini unuttum o yüzden hiç bir şey hatırlamıyorum :D 3 yıl sonra tekrar gireceğim ve sıfırdan hazırlanacağım en baştan o yüzden 200 günde 150 bin yapılır mı diye sordum ve evet tüm gün evdeyim o yüzden 10-11 saat çalışabilirim hocam.
Günde 9 saat verimli ders +1 saat paragraf ile sıfırdan 6 ayda 150k yapılabilir (90 OBP çok büyük etken) ama önemli olan anlayarak çalışmak. Eğer anlamadan sırf çalışıyorum demek için masaya geçerseniz yanlışların doğrusunu öğrenemez iseniz isterseniz 24 saatin 25 saati çalışın faydası olmaz.Ayrıca matematik üzerinde çok durmanızı tavsiye ediyorum çok belirleyici yks de

Günde 9 saat verimli ders +1 saat paragraf ile sıfırdan 6 ayda 150k yapılabilir (90 OBP çok büyük etken) ama önemli olan anlayarak çalışmak. Eğer anlamadan sırf çalışıyorum demek için masaya geçerseniz yanlışların doğrusunu öğrenemez iseniz isterseniz 24 saatin 25 saati çalışın faydası olmaz. Ayrıca matematik üzerinde çok durmanızı tavsiye ediyorum çok belirleyici YKS de.

Çok teşekkür ederim sizce 200 gün uzun mu? Bu süreç için.

Çok teşekkür ederim sizce 200 gün uzun mu? Bu süreç için.
200 gün sizin gibi gün içinde yeteri kadar vakti olan ve hedefi 150 k civarı kişiler için kıvamında bir süre diye düşünüyorum. Ama günler hızlı geçiyor bence şu anda çalışmaya başlayın 🙂Saat 22 :11
Başarılar diliyorum.

200 gün sizin gibi gün içinde yeteri kadar vakti olan ve hedefi 150 k civarı kişiler için kıvamında bir süre diye düşünüyorum. Ama günler hızlı geçiyor bence şu anda çalışmaya başlayın 🙂Saat 22 :11
Başarılar diliyorum.
valla çok teşekkür ederim bu geceden hatta 20 dk sonra başlıyorum :D tüm bilgileriniz teşekkür ederim

2020.png

2020 sonucum.

2021.png

2021 sonucum sınav anını yönetemedim AYT fen ve matematikte biraz daha dikkatli olsam en az 25-30k yapacağımı biliyordum çalış hocam.

Çok rahat.
Bu sene 198.000 yaptım.
Bunu övünerek söylemiyorum, ama 3-4 ay kitap açmadığım oldu 12. sınıfta. Bir kere kopunca toplamak zor oluyor. 1 hafta kala iyi çalıştım.

Günde 2-3 saat çalışarak çok rahat yaparsın 200.000'i, hatta muhtemelen 100.000'e bile yaklaşırsın.

Netleriniz kaçtı hocam TYT AYT.

200k ile gireceğin üniversiteden hayır gelmez kendini mezuna kalacakmış gibi ayarla 1.5 sene düzgün çalış eli yüzü düzgün bir üniversiteye gir.

Yeni konular

Geri
Yukarı