6 bin TL laptop önerisi

Biliyoruz, şu MONSTER ABRA A5 V15.5.5 i5-10300H 16GB 250GB 4GB GTX1650 15.6''120HZ FULL HD FREEDOS | Trendyol laptop arternatifi bir laptop linki istedik, yorum atmak için yorum atmasan süper olur. Ya öneri yapın yada boş yapmayın arkadaşlar. Belki daha iyi arternatif var diye yardım istiyoruz. "6000 TL'ye önerebileceğimiz laptop ne kadar iyi oyun performansı sunar orası tartışılır." diyerek yardımcı olmuyorsun.
Bana iğneleyici sözlerle yanıt verirsen aynısını ben de sana yaptığımda rahatsız olmayacaksın. Belirt o zaman seyahat edilecek diye.

1650 ve R5 3550H bulunuyor indirimde.

Bu modelin RX 560lısı bendeki, yanlış bilmiyorsam 1650'li modeller aşırı ısınıyor ama emin değilim.

Biliyoruz, şu MONSTER ABRA A5 V15.5.5 i5-10300H 16GB 250GB 4GB GTX1650 15.6''120HZ FULL HD FREEDOS | Trendyol laptop arternatifi bir laptop linki istedik, yorum atmak için yorum atmasan süper olur. Ya öneri yapın ya da boş yapmayın arkadaşlar. Belki daha iyi arternatif var diye yardım istiyoruz. "6000 TL'ye önerebileceğimiz laptop ne kadar iyi oyun performansı sunar orası tartışılır." Diyerek yardımcı olmuyorsun.

Bu arada gerçekten çok agresifsiniz bu siniriniz nedir o zaman sizde biliyorsanız başlık açmayın burada millet öneriyor.
Bu arada gerçekten çok agresifsiniz bu siniriniz nedir o zaman sizde biliyorsanız başlık açmayın burada millet öneriyor.

Nereden bilsin sizin ne yapacağınızı.

Agrasif değilim, technopat kullanıcıları çok düşüncesiz sanki arkadaşım para basıyor, 6 bin liraya adam akıllı oyun oynatacak laptop bulamazmışız bak bak ya. Argo kelimede kullanamıyorum anlamışsındır ne demek istediğimi. Böyle mesaj olsun bende bişey yazayım kafasındaki kullanıcılar beni sinirlendiriyor, mesaj kirliliği bildiğin. Öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun tatava yapma bari.

Agrasif değilim, Technopat kullanıcıları çok düşüncesiz sanki arkadaşım para basıyor, 6 bin liraya adam akıllı oyun oynatacak laptop bulamazmışız bak bak ya. Argo kelimede kullanamıyorum anlamışsındır ne demek istediğimi. Böyle mesaj olsun bende bir şey yazayım kafasındaki kullanıcılar beni sinirlendiriyor, mesaj kirliliği bildiğin. Öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun tatava yapma bari.

Dediğim gibi bu sistem uygunmu ACER Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1650 Freedos 15.6'' FHD NH.Q6ZEY.007 | Trendyol

Agrasif değilim, technopat kullanıcıları çok düşüncesiz sanki arkadaşım para basıyor, 6 bin liraya adam akıllı oyun oynatacak laptop bulamazmışız bak bak ya. Argo kelimede kullanamıyorum anlamışsındır ne demek istediğimi. Böyle mesaj olsun bende bişey yazayım kafasındaki kullanıcılar beni sinirlendiriyor, mesaj kirliliği bildiğin. Öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun tatava yapma bari.
Bilgisayarı kullanma amacınızı bilmiyorum. Yukarıya oyun için kullanılacak bile yazmamışsınız birisi sorduğunda cevaplamışsınız. Seyahat olmayacaksa masaüstü mantıklı dediğimde ise agresif agresif konuşuyorsunuz. Technopatta çok kullanıcı var dizüstü ile masaüstünün arasındaki fiyat-performans farkını bilmeyen. Ben müneccim miyim nereden anlayacağım? Gerekli bilgileri sizden istiyorum ki daha doğru önerme yapabilelim. Yoksa çok daha fazla para verip MacBook alan ve oyun oynayamayan insanlar da var.

Agrasif değilim, Technopat kullanıcıları çok düşüncesiz sanki arkadaşım para basıyor, 6 bin liraya adam akıllı oyun oynatacak laptop bulamazmışız bak bak ya. Argo kelimede kullanamıyorum anlamışsındır ne demek istediğimi. Böyle mesaj olsun bende bir şey yazayım kafasındaki kullanıcılar beni sinirlendiriyor, mesaj kirliliği bildiğin. Öneri yapmayacaksan niye yazıyorsun tatava yapma bari.

Hocam şu yazdığınız şey tamamen agresif bir tavır.

Ergene bak. Madem her şeye bir cevabın var ne diye konu açıyorsun. Ayrıca teknik bir soru sormadığından belli oluyor ki iş olsun diye konu açmışsın. Bence de konu kilitlesin.
Not: Bu dolar kuruyla 6K bütçeyle öyle iyi bir gaming laptop alamazsın. 1650 seni en fazla 1 sene götürür. 1 sene sonra yeni bir oyun çıkar neden 60 FPS alamıyorum diye ağlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı