6 bin TL'ye monitör tavsiyesi

Bütçeyi biraz aşıyor ve 1080p ancak 240Hz:

Hocam elimde bitane 27 Acer 2 k, 1 tanede 27 Phılıps var 27 inc FULL HD . Full HD phılıps de resmen pixelleri görüyorum. Dikkatli bakınca. 27 İnc de 2 k şart gibi geliyor. Üstadlar daha iyi bilir tabi

Hocam IPS 2K 27 ıcın seçince fiyatlar uçuyor. Mecbur VA panale kaldık gibi bir durum var.

Buna bakar mısınız bütçe uyuyorsa:

Alınır mı? Diğer arkadaşlarda bakarsa sevinirim.

Satışa açık değilmiş 🙁

Satışa açık değilmiş 🙁

Hocam zaten bu monitörün özellikleri 4ms ve 144 Hz, bu paralara daha iyileri bulunabilir bence.

Satışa açık değilmiş 🙁
MS çok yüksek.

Hocam zaten bu monitörün özellikleri 4ms ve 144 Hz, bu paralara daha iyileri bulunabilir bence.

2K IPS 1ms olarak en ucuz ASUS TUF var ve 7000-8000TL fiyatı.

Hocam elimde bir tane 27 Acer 2 K, 1 tanede 27 Philips var 27 inc Full HD. Full HD Philips de resmen pixelleri görüyorum. Dikkatli bakınca. 27 inc de 2 k şart gibi geliyor. Üstadlar daha iyi bilir tabii.

Ek olarak attığım monitör 24 inç idi, küçük olması sorun olmaz diyorsanız bakabilirsiniz.

Evet hocam o yuzden mecburen VA panel veya muadiline kaldık

Ek olarak attığım monitör 24 inç idi, küçük olması sorun olmaz diyorsanız bakabilirsiniz.
Yıllardır 27 inc kullanıyorum. Ofis işlerinde verdiği rahatlık harika. Yanlız g4 kafamı karsıtırdı acaba 25-27 arası çok fark varmı bi canlı olarak görmem lazım

Geri
Yukarı